Elektronik THERMALTAKE TR2 ST 2.245₺

cyroz3x

Decapat
Yer
Antalya/Türkiye
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'da dolaşırken denk geldim, fiyatı iyi geldi markası da bilinen kaliteli bir marka. PSU arayanlar bakabilir.

Keşke haha atmak yerine elinizi klavyenize atıp düzgün bir yorum yazsanız, zor olmadığına yemin edebilirim.

Son düzenleme:
Uyduruk model, üzerinde marka var diye kaliteli olmuyor.
Tier F görünen bir psu. İyi araştırmadan almayın.
Yalan olmasın modeli daha önce araştırmadım ancak bir arkadaşım kullandığını belirtti ve sorun yaşamadığını söyledi. Tabii bir kişi yaşamıyor diye başkaları yaşamayacak diye bir şey yok bu nedenle evet araştırıp alınız ben sadece fiyatı iyi bulduğumdan ötürü konu açmak istedim. Anlayışınız için teşekkürler.

Gülen arkadaş neye güldüğünü açıklarsa sevinirim.
Kıytırık bir model çünkü, aşağı yukarı 37.26 saniye alacak bir internet aramasıyla ulaşılabilecek bir sonuç hem de.
Keşke haha atmak yerine elinizi klavyenize atıp düzgün bir yorum yazsanız, zor olmadığına yemin edebilirim.
Markası bilindik kaliteli marka kısmında gümledim biraz, Thermaltake'in ürünlerinin %85'i doğrudan kalitesiz ve paralarını hak etmeyen ürünler.
Her böyle konuda teker teker yorum yazmak için tam zamanlı TP çalışanı falan olmam lazım, onun yerine söyleyeceklerinizi söylemeden önce ufak bi' 3 dakikanızı araştırmaya ayırabilirsiniz, "PSU Tier List" diye aratman bile arkadaşını kaynak göstermekten daha iyi bir sonuç verecektir. Arkadaşım sorun yaşamadı, e o zaman ben de halamın kaynının görümcesini kaynak göstereyim, %99'u ağır teknoloji cahili ve ne aldığını bilmeyen bir ülkedeyken bir de üstüne :D

Kıytırık bir model çünkü, aşağı yukarı 37.26 saniye alacak bir internet aramasıyla ulaşılabilecek bir sonuç hem de.

Markası bilindik kaliteli marka kısmında gümledim biraz, Thermaltake'in ürünlerinin %85'i doğrudan kalitesiz ve paralarını hak etmeyen ürünler.
Her böyle konuda teker teker yorum yazmak için tam zamanlı TP çalışanı falan olmam lazım, onun yerine söyleyeceklerinizi söylemeden önce ufak bi' 3 dakikanızı araştırmaya ayırabilirsiniz, "PSU Tier List" diye aratman bile arkadaşını kaynak göstermekten daha iyi bir sonuç verecektir. Arkadaşım sorun yaşamadı, e o zaman ben de halamın kaynının görümcesini kaynak göstereyim, %99'u ağır teknoloji cahili ve ne aldığını bilmeyen bir ülkedeyken bir de üstüne :D
Yorumda bahsettim zaten arkadaşıma dayanarak ilerlemenin mantıksız olduğunu fakat işin içine okuduğunu anlama eksikliği girince yapacak bir şey kalmıyor haklısınız.

Konuya gülücük bırakıp geçmek alay etmek gibi gözüküyor. Açıklama yapmanız daha doğru. Her konuda teker teker yorum yapmak zorunda değilsiniz bu şekilde yorum yapmaya üşeniyorsanız emoji de bırakmayın.

Cultists Network'ün PSU tier List'inde CTRL+F yapıp bulduğunuz ucuz ürünün marka modelini aratarak zamanınızdan kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı