THH kararından sonra tekrar ayıplı ürün gönderildi

Must4f4ygt

Femtopat
Daha fazla  
İyi sosyaller arkadaşlar. Bundan birkaç ay önce ekran kartımda coil whine olduğu için THH'ye başvurdum ve kazandım. Firmayla görüştüm ve bana yenisini gönderdiler. Fakat gönderdikleri ekran kartında yine coil whine mevcut. Tekrar firmayla iletişime geçsem yine değişim yaparlar mı? Yani elimde THH kararı var ve şikayetim giderilene kadar değişim yapmak zorundalar diye biliyorum. Firma işi yokuşa sürer mi yoksa direkt değişim yaparlar mı? Kendim hareket etmeden önce tecrübeli arkadaşlardan akıl almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Firma ile görüşmeden bunu kimse bilemez.
Ancak yerinizde olsam, tekrar iade oluşturur ve gider başka yerden alırım ya da farklı bir model alırım.
Demekki aldığınız ürün kronik sorunlu.

İyi sosyaller arkadaşlar. Bundan birkaç ay önce ekran kartımda coil whine olduğu için THH'ye başvurdum ve kazandım. Firmayla görüştüm ve bana yenisini gönderdiler. Fakat gönderdikleri ekran kartında yine coil whine mevcut. Tekrar firmayla iletişime geçsem yine değişim yaparlar mı? Yani elimde THH kararı var ve şikayetim giderilene kadar değişim yapmak zorundalar diye biliyorum. Firma işi yokuşa sürer mi yoksa direkt değişim yaparlar mı? Kendim hareket etmeden önce tecrübeli arkadaşlardan akıl almak istedim.
Aldığınız ekran kartı nedir ve nereden aldınız link atar mısınız? Yazılımsal bir sorun değil donanımsal bir sorun CW.

Firma ile görüşmeden bunu kimse bilemez.
Ancak yerinizde olsam, tekrar iade oluşturur ve gider başka yerden alırım ya da farklı bir model alırım.
Demekki aldığınız ürün kronik sorunlu.
Hazır sistem şeklinde almıştım. Muhtemelen iade edilemez.

Aldığınız ekran kartı nedir ve nereden aldınız link atar mısınız? Yazılımsal bir sorun değil donanımsal bir sorun CW.
Hazır sistem şeklinde Gaming Gen TR'den almıştım. Ekran kartı Asus Dual Geforce RTX 4070.

THH sizi haklı bulduysa, ayıpsız bir mislini vermek zorundalar. Aksi takdirde ilamlı icra talebinde bulunabilirsiniz.

Hocam sizin icin acelesi yoksa bence garantiye verin THH sureci ugrastirir ama istediğinizi alirsiniz
İlk ekran kartımı aynı şikayetle garantiye gönderdim; "ses düzeyi fabrika standartlarında" deyip değişim kabul etmediler. Sonra THH'ye başvurdum, haklı çıktım ve yenisini gönderdiler. Yeni gönderdikleri kartın çıkardığı ses düzeyi de hemen hemen bir önceki kartla aynı. Yani garanti süreci benim lehime karar çıkarmaz. Tekrar en başından THH ile de uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı