THH savunması istendi

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 761

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu yaşadığım olay ile ilgili 30/05 tarihinde ilçe kaymakamlığından başvuru yaptım. Normal şekilde işleme alınmış, şimdi savunması isteniyor. Ortalama ne kadar sürüyor, deneyimli olan bir arkadaş var mıdır?

Eki Görüntüle 1405217

1654022445659.png

Bu firmadan ürün alacak arkadaşlara da ders olsun. Uğraşır durursunuz.

Ortalama 1 ay sonunda kurul karar verir. Karara göre ya sonuçlanır ya da şikayet devam eder. Totalde 6 ay içinde şikayet sonlandırılır.

Bu yaşadığım olay ile ilgili 30/05 tarihinde ilçe kaymakamlığından başvuru yaptım. Normal şekilde işleme alınmış, şimdi savunması isteniyor. Ortalama ne kadar sürüyor, deneyimli olan bir arkadaş var mıdır?

Eki Görüntüle 1405217

Eki Görüntüle 1405225

Firmanın adını sansürlersen iyi olur.

Savunmayı şirketler genelde bilerek geç veriyor kullanıcıyı uğraştırmak için.
Şirket 1 tane bile iletişim adresi bırakmamış internete. Asla bulamazsınız, E-fatura'da yazıyor. Sizce arasam ve aciliyeti olduğunu adamlara belirtsem, süreç hızlanır mı? Beklemeli mi?
Firmanın adını sansürlersen iyi olur.
Kaldıralım en iyisi :D

Şirket 1 tane bile iletişim adresi bırakmamış internete. Asla bulamazsınız, E-fatura'da yazıyor. Sizce arasam ve aciliyeti olduğunu adamlara belirtsem, süreç hızlanır mı? Beklemeli mi?
Hocam ne yapıcaklarını tahmin edemem firmaya kalmış ama sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1405217

Eki Görüntüle 1405225

Min 6 ay ın var.

Yok hiçbir şey gelmez elinden hatta karşı taraf itiraz edecek vebilirkişiye yönlendirileceksin %90 ihtimalle. Bilirkişiyle derdini anlatacak şekilde konuşursan senin lehine karar verir.
Yaşım 18 altı, ayrıca yaşattıkları mağduriyetten başka bir şey değil. Devlet işlerini ilk defa kullanışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı