Thor'un Sonunda Ne Oldu Öyle

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Thor 2 filminde ki film bittikten sonra bir bölüm daha var. Koleksiyoncu filan var. Ne o öyle?

Son düzenleyen: Moderatör:
İzleyecektim başında sıkıldım izlemedim. Güzel film mi?

Güzel film ayrıca komik sahnelerde var. Ama bana göre Thor 1 daha güzeldi. Çoğunluk Thor 2'nin daha güzel olduğu kanaatinde... Bir kere Asgard'da ki o kadın Jane'den kat kat güzel. Gidiyor ölümlüye aşık oluyor. :D

O ondan daha güzel dediğimde tek onu mu anladınız bilmiyorum ama benim demek istediğim şuydu:

Jane ölümlü birisi 60 - 70 yıl daha yaşayacak ölecek. Benim dediğim ise ölümsüz, Thor'un dengi bir eş. Diyelim ölümlülükten kurtulmanın yolu olsa bile diğeri daha güzel ya neyse devam edelim.

Jane ile boy karşılaştırması yaptığımızda da çok daha üstün.

Gerek yüz gerek fiziksel özelliğini karşılaştırdığımızda da dediğim daha üstün.

Yaşama koşullarını ele alalım. Kral olması gerekiyor dediğim kişide eşi olacak güzel bir gelecek. Şimdi ki ilişki durumuna bakarsak zırt pırt Dünya'ya mı ışınlanacak? Yoksa sürekli Dünya'da mı kalacak? Hadi bunlar oldu diyelim. Öldüğünde ne olacak. Hem Thor gibi biriniz sorumlulukları var kendi yaşadığı yere karşı...

Burada geldik filmi tartışıyoruz ama hem güzelliğiyle hem yaşam tarzıyla dediğim kız ile birlikte olması çok daha iyi. Tabi bu benim görüşüm. Ah Thor ah... Etrafındaki güzellikleri görmüyor.

Zaten Jane de kendine koca bulma çabalarına başlamıştı. Geldi yine ümit verdi.

Bence 3. filmde fırsat bu fırsat bıraksın Asgard'da yaşasın. Dostları ile eşi ile keyfine baksın...

Şimdi onu bunu boş ver. Konuyu açmamda ki amaç şu film bittikten sonra bir bölüm var onun ne olduğunu anlamadım.

İçim içimi yiyor o kız kaçar mı be... :)

Meraklanma TpszTelevizyon, mitolojiye göre Thor'un eşi zaten Asgardlı Sif idi. Yani onlar muradına erip kerevetine çıkalı ohooooo :)

Ben bayağı araştırdım okudum gözümden kaçmış herhalde... Yarın bir daha bir kaynak bulur okurum olmadı. Zaten dediğim gibi hem daha güzel hem Thor'a layık bir eş... Tabi filmde ki kadın için konuşuyorum. Efsaneler nasıl yazmış Sif'in güzelliğini okurum yarın. En başta Thor babası olarak kızı önerdiğinde tamam der, nikah düğün halleder insan... :D

Çok uzağa gitmene gerek yok. Wikipedia'ya Thor yazman yeterli.

Yok ben bayağı araştırmıştım. Hatta Odin Heimdall'dan çok az korkuyor ama beli etmiyor. Heimdall kralına çok bağlı birisi ama Odin onun istese neler yapabileceğini bildiği filan yazıyor.

Beyler konudan sapmayalım. Şu filmin sonunda ki kısa kesit nedir? Görünüşe bakılırsa kimse bilmiyor. :(

Natalie Portman candır yahu. Jane'le ikisi yakışıyor bence hehe :D.

V for Vandetta'dan biliyorum. Bir şey demedim. Thor'a gidecek en iyi eşin Sif olduğunu savunuyorum. Tabi renkler ve zevkler tartışılmaz. Jaimie Alexander daha güzel. :)

--------------------------------------------

Birde şu 3. filmde Heimdall'a daha fazla yer versinler. Ne Loki ne Thor konuşuluyor Heimdall kadar neredeyse. Şahsi görünüşümde Heimdall'ın yer aldığı sahneleri daha fazla sevdim. Tam kafa adam olduğu anlaşılıyor filmde yer aldıkça. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı