ThrottleStop "Could not open WinRing0.dll" hatası ve uygulama alternatifi

CasualUser

Hectopat
Dünden beri her ThrottleStop'u açmaya çalıştığımda "Could not open WinRing0.dll" hatasını alıyorum. Sadece bu programda da değil, MSI Afterburner, Rivatuner Statics Server adlı programları da kullanamıyorum. OpenHardwareMonitor başlatıp denedim, ThrottleStop klasörünün içindeki her şeyi RealTemp klasörüne taşıyarak başlatmayı denedim. Yine de aynı hatayı verdi. Hata yapan dll belli olsa da belirtildiği gibi Process Monitor kaydını ve hata görüntüsünü buraya bırakıyorum. Bu çözülene kadar (ya da çözülmezse) ThrottleStop alternatifi verirseniz sevinirim. Bu linkte verilen şeyi zaten yaptım. Yine de olmadı.

Kayıt Linki
Hata Resmi:
Ekran Alıntısı.PNG
Olayı çözdüm. İlk başta Windows Defender buna sebep oluyor sanıp kapatmıştım fakat o değilmiş. Bilgisayarınızda bir anti-virüs ya da anti-cheat programı varsa onları kapatmayı deneyin. Ben Valorant'ın anti-cheat programı olan Riot Vanguard'ı kapatıp kendi sorunumu hallettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı