[Tık Avcılığı] WhatsApp geri adım attı!

Yanlış bilgi
Doğruluk derecesini bilmiyorum ama. Doğruysa ilk yazan ben olayım.

whatsapp.jpeg

Kaynak maynak yok arkadaşlar :(

Yalan yanlış bilgi paylaşmayın lütfen, henüz resmi bir açıklama yok.

pusholder bunu dediyse ne olmuş? Ya da cnn? Facebook/WhatsApp demediği sürece sadece iddiaa.

Şu anlık yalan haber olmakla birlikte geri adım atacaklarını da sanmıyorum. Adamlar bu sözleşmeyi sunmadan önce ne kadar tepki alacaklarını biliyorlardır herhalde. Ek olarak çoğu kişinin zorunlu olarak kullanması gerektiğini de. Mesela buradaki çoğu öğrenci arkadaşımız mecbur kullanacak, çünkü bütün sınıf grupları vs. orada. Ek olarak Evrim Ağacı' nın paylaştığı yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Ha inşallah gerçektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pusholder benzeri bir sayfada görev aldım. Tık için bir yerlerini satan sayfalar bunlar.

Şu anlık yalan haber olmakla birlikte geri adım atacaklarını da sanmıyorum. Adamlar bu sözleşmeyi sunmadan önce ne kadar tepki alacaklarını biliyorlardır herhalde. Ek olarak çoğu kişinin zorunlu olarak kullanması gerektiğini de. Mesela buradaki çoğu öğrenci arkadaşımız mecbur kullanacak, çünkü bütün sınıf grupları vs. orada. Ek olarak evrim ağacı'nın paylaştığı yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Ha inşallah gerçektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biz 112 kişilik öğrenci grubunu signale taşıdık bile. Çok zor bir şey değil.

Bu haberler nelere mal oldu?
- Yalana inanabilmem/nize
- İnternet paketi kaybına
- Zaman kaybına.

Facebook gizliliğe önem vermeyen bir şirkettir, internette araştırma yapın; Facebook uygulaması neredeyse büyün uygulamalardan daha fazla (her türlü) veriyi toplar. Bu sözleşme sadece zaten uzun zamandır yapılan toplamaya karşı gelemeyelim diye yapıldı, diğer hiçbir uygulamasının öyle aman aman bir farkı yok. Daha bugün Instagram hesabımı sildim, Facebook ise yıllar önceden silinikti, (Instagram) bir sayfada adminim yoksa uygulamayı da silerdim.

Geri
Yukarı