TikTok kapatılsın!

TikTok kapatılsın mı?

• Evet

Oy: 52 51,0%
  • Tabiki de

Oy: 37 36,3%
  • Hevet

Oy: 13 12,7%

• Oy verenlerin toplamı
    102

Web Arayüz

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TikTok'u kapatalım. Haydi gelin!

Bu videoyu TikTok kullanan akrabalar ve arkadaşlarınızla paylaşın. İşin içinde nasıl bir oyun olduğunu anlasınlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asıl sorun bu değil. Asıl sorun IQ seviyesi ayakkabı numarasına eşit olan insanların çoğalması. Gelişmekte olan ülkelerde 7'den 70'e herkes kullanıyor bunu. Ama gelişmiş ülkelerde akıllı insanların bu saçmalıkla uğraştığını hiç görmedim (reklam amacı dışında). Kısacası insanların zamanlarını yok etmekte bir numara bir program.

Gördüğünüz telefondan silin arkadaşlar direkt.

Uygulamalarım > TikTok > Cihazdan Kaldır.
Asıl sorun bu değil. Asıl sorun IQ seviyesi ayakkabı numarasına eşit olan insanların çoğalması. Gelişmekte olan ülkelerde 7'den 70'e herkes kullanıyor bunu. Ama gelişmiş ülkelerde akıllı insanların bu saçmalıkla uğraştığını hiç görmedim (reklam amacı dışında). Kısacası insanların zamanlarını yok etmekte bir numara bir program.
Ayakkabı numarası 40 onların hocam. Biraz fazla.

Söylediklerinize %100 katılıyorum.

Aklı başında birisi zaten uğraşmaz bu tarz şeylerle, uğraşanları da uyarırsınız dinlerse dinler.

Bu arada bu video için demiyorum ama Can Değer bazı şeyleri çok abartarak anlatıyor. Bilgisinin olmasını geçiyorum ama biraz hit için yaptığı şeyler olduğunu da düşünüyorum.

Geri
Yukarı