Tıraş makinesi önerisi

Acrux1

Kilopat
Daha fazla  
Sakal tıraşı için sürekli jilet almak zorunda kalıyorum. Powertec marka makinem vardı ama bozuldu. 2000 TL'ye kadar bütçem var. Alacağım makine 0 sakal alırsa güzel olur ve aynı zamanda vücut için kullanacağım. Kullandığınız ya da önerebileceğiniz bir makine varsa teşekkürler.

Bu makineyi kullananız var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız makinede güzel. Ben kendi kullandığım ürünü tavsiye edeyim size. Philips oneblade serisini kullanıyorum ve 0'a yakın alıyor. Vücut için başlıkları da var. Philips oneblade serisine bir bakın derim ben memnun olarak kullanıyorum.

Attığınız makinede güzel. Ben kendi kullandığım ürünü tavsiye edeyim size. Philips oneblade serisini kullanıyorum ve 0'a yakın alıyor. Vücut için başlıkları da var. Philips oneblade serisine bir bakın derim ben memnun olarak kullanıyorum.
0'a yakın dediğiniz sinek kaydı tıraşı oluyor mu o tarz makine arıyorum bende

Normalde @diabloblood63 hocamın attığı Oneblade düşünüyordum ama uzun vadede hiç mantıklı değil. Kullanırken 4 ayda bir başlığı değiştirmek gerekiyormuş. Başlıklarda pahalı. Bodygroom makineler de yüz için uygun değilmiş. O yüzden bütçeyi arttırıp Philips MG7720/15 almayı düşünüyorum 3500 tl civarlarında satılıyor.

Ya da bana bu civarlarda hem vücut hem yüz için bir şey önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

0'a yakın dediğiniz sinek kaydı tıraşı oluyor mu o tarz makine arıyorum bende.

Sinek kaydına yakın yapıyor hocam. Benimki sinek kaydı oluyor fakat bu sakalınız sertliğine falan bağlı değişebilir. Ama kesebildiği kadar kesiyor. Tıraş makinesi gibi ucu sivri olmadığı için pürüzsüz şekilde kesebiliyor cilde zarar vermeden. YT videoları var izlerseniz çok daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.

Geri
Yukarı