Çözüldü Titanfall 2 DLL hatası veya 0xc000007b

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

w1nglessbird

Hectopat
Daha fazla  
Titanfall 2 de msvcr ve mscp 120 hatalarını aldım DLL ve dirctx veya vc_redist paketlerini yükledim sorun gitti. Bu sefer 0xc00007b hatasını vermeye başladı. Technopat otomatik analize attığımda msvcr ve mscp 120 silmemi söyledi bu sefer de başa döndük.
Porcess monitor log dosyası: Logfile.PML

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2013 yazan 4 kurulumu da kaldırın.

System32 ve SysWOW64 altında MSVCR120.DLL VE MSVCP120.DLL dosyaları bulunuyorsa silin.

4 dosyanın da bu konumlarda bulunmadığına emin olduktan sonra 2013 kütüphanelerini tekrar kurun. 2 kurulum yapacaksınız toplamda.

2 ayrı kurulum yaptım yine aynı DLL hatalarını veriyor ama normal Steam'den Play'e bastığımda direk launch etmezden oyun klasörüne girip yönetici şekilde çalıştırmaya kalktığımda yine aynı DLL hatalarını verdi.
Yeni log dosyası: Logfile.PML

Yine aynı dosyalar. Daha öncesinde çözüm denerken söz konusu DLL dosyalarını manuel olarak indirip herhangi bir yere atmış mıydınız?

Denetim masasında yüklü yazılımların ekran görüntüsünü paylaşın bir de. Ona da bakalım.

Atmıştım aynı DLL'ler zatne SysWOW64'te DLL'ler zaten vardı System32 için indirdim indirdikten sonra 0xc00007b hatasını aldım daha sonra otomatik analiz kullandım oda bu DLL'leri System32 içinden silmemi önerdi.
Ekran Alıntısı.PNG

2013 yazan 4 kurulumu da kaldırın.

System32 ve SysWOW64 altında MSVCR120.DLL VE MSVCP120.DLL dosyaları bulunuyorsa silin.

4 dosyanın da bu konumlarda bulunmadığına emin olduktan sonra 2013 kütüphanelerini tekrar kurun. 2 kurulum yapacaksınız toplamda.

Çözüm
İsterseniz TeamViewer ile bağlanıp bakabilirim. Ya bir şeyi atlıyorsunuz ya da kurulum dosyayı yerine koyamıyor. Ama çözebiliriz, sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı