TKL bilek destekli klavye önerisi

Bütçe
900

T129Atak

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Red Switch, brown Switch olabilir. Sesli istemiyorum, TKL olması önemli fakat eğer güzel bir TKL klavye olursa bilek desteği olmasa da olur. Mümkünse Oetumu'dan daha kaliteli olsun. Bütçe 700 civarı ama cidden güzel bir klavye ise 900'ü zorlayabilirim. %65'te olabilir ekstradan bilek desteği de alabilirim öneriniz varsa.
Teşekkürler.
@hadwiger

TKL:

%66:

TKL:

%66:
Teşekkürler.
Ayrı iten Türkiye'den bir ürün var mıdır?
Vergisi ne kadardır bunların?

Vergisi ne kadardır bunların?
Turkey Direct Mail'i seçip sepete ekleyerek bakabilirsiniz son fiyata.

Ayrı iten Türkiye'den bir ürün var mıdır?

Turkey Direct Mail'i seçip sepete ekleyerek bakabilirsiniz son fiyata.

Şu ürüne ne dersiniz, %66 pek simetrik duramıyor sağ tarafından dolayı. Aynı ürünün daha küçüğü olması lazım sanırsam.

Şu ürüne ne dersiniz, %66 pek simetrik duramıyor sağ tarafından dolayı. Aynı ürünün daha küçüğü olması lazım sanırsam.
MK61'in switchleri optik. Yani ilerde switch değiştirmek isterseniz sadece Gateron Optik Switcherden takabilirsiniz.

Mk61'dir bu klavye. Güzeldir, optik switchlere sahip. Fakat 1 2 yıl sonra ben yeni switchler alayım, switchleri değiştireyim derseniz optik switch seçeneği az. Ben sarı switch almanızı öneririm. Yalnız Sarı switch çok hassastır ona göre.

Mk61'dir bu klavye. Güzeldir, optik switchlere sahip. Fakat 1 2 yıl sonra ben yeni switchler alayım, switchleri değiştireyim derseniz optik switch seçeneği az. Ben sarı switch almanızı öneririm. Yalnız Sarı switch çok hassastır ona göre.
Switch değiştirme gibi bir amacım yok. Düz kullanıcıyım, gidene kadar mantığı.
Optik daha iyi diye biliyorum gecikme olarak. Oetumu Red kullanıyorum ve memnunum, Red almayı düşünüyorum bu yüzden. Siyah mı alsam beyaz mı arada kaldığım nokta o :D

Switch değiştirme gibi bir amacım yok. Düz kullanıcıyım, gidene kadar mantığı.
Optik daha iyi diye biliyorum gecikme olarak. Oetumu Red kullanıyorum ve memnunum, Red almayı düşünüyorum bu yüzden. Siyah mı alsam beyaz mı arada kaldığım nokta o :D
Sarı switch hassastır. Red güzeldir, Siyah switch ise basımı biraz daha kuvvet ister. Sarı veya Kırmızı öneririm. Sarı, Siyah ve Kırmızı ses olarak neredeyse hiçbir farkları yok.

Geri
Yukarı