TN mi IPS panel mi alınmalı?

• Konuyu başlatan Ereju
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 348

Ereju

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Forumda bu konu hakkında araştırma yaptım ama aklıma takılıyor hala tam emin olamadım. Ben genelde FPS oyunları oynuyorum CS vb. ama FIFA gibi oyunlarda oynuyorum yani kararsız kaldım sizce ben IPS mi yoksa TN mi alayım? Şunu da belirteyim hani CS oynarken falan iyi performans almak istiyorum TN al dersiniz ama bu sefer FIFA gibi oyunlarda kalitesizliği çok hisseder miyim?

Sorumu bu tabii ki de IPS ömrüm TN ile bitti çok kullandım halada kullanıyorum arada interent cafede IPS görüyorum gözüm rahatlıyor 😀

Eğer üst düzey bir oyuncu değilsen veya hayatın CS değilse IPS her türlü daha iyi bir seçenek.

Fark etmez aga her türlü IPS TN de logolar ve simgeler piksel piksel ekran hiç keyif vermiyor.

Eğer üst düzey bir oyuncu değilsen veya hayatın CS değilse IPS her türlü daha iyi bir seçenek.

Üst seviye bir oyuncu değilim ve hayatım CS değil tabii ki. Yani tepki süresi açısından da sorun yaşamam değil mi? IPS'lerde çünkü tepki süresi 1 yazıyorlar 5 6 çıkıyor yani bu benim için sorun olur var mı böyle kaliteli bir IPS monitör önerebileceğiniz maksimum bütçe 12000 TL.

Ben TN panelden IPS'ye geçtim. Açıkçası o kadar fark olduğunu görmedim. Ha tekrardan TN panel kullansam o zaman farkı anlarım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı