Törenlere katılmama cezası

cabo7

Centipat
Daha fazla  
Lise okuyorum ve 19 Mayıs için törene katılmayanlar için yok yazılırsınız işte disiplin cart curt dedi müdür yardımcısı, ama bu tören normal okul günü değil yani iste bazi derslerin yerine yapılan tören değil de direkt okula bunun için gelmen gereken tarzdan. Tören iki saat sonra başlayacak gitmezsem ceza veya disiplin yer miyim bir bahanem de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise okuyorum ve 19 Mayıs için törene katılmayanlar için yok yazılırsınız işte disiplin cart curt dedi müdür yardımcısı, ama bu tören normal okul günü değil yani iste bazi derslerin yerine yapılan tören değil de direkt okula bunun için gelmen gereken tarzdan. Tören iki saat sonra başlayacak gitmezsem ceza veya disiplin yer miyim bir bahanem de yok.
Yemezsin, bize de böyle boş tehditler yapmışlardı yok yazılırsınız vs. diye. En basitinden bugün resmi tatil, yok yazmaya hakları yok.

Biz ilkokuldayken bizimde gözümüzü korkuturlardı hatta bazılarımıza şiir verirlerdi. Şiir verilenler kurtaramazdı ama biz ilkokul çocuklarının ne işi vardı onu anlamazdık.

Yoklama alabilecek durumda olduklarını ve oraya gelen öğrencileri toplamaya vakitleri olduğunu düşünmüyorum. Ama okuldan ve oradakilerden aşırı nefret etmiyorsanız gitmenizi öneririm.

Yemezsin. Biz buradayız.

Bir şey olacağını sanmam. Eskiden de yok yazılırsınız falan diyorlardı. Milli bayramda mı yok yazacaklarmış? Yaptıkları şey saçmalıktan ibaret.

Böyle bir sınıf hocam vardı, karne günü bile üniformayla gelmemizi istemişti gelmezsek disipline gideceğimizi söylemişti. Bizde enayi gibi üniforma giydik karne günü bütün okul bize güldü sivil gitmediğimiz için. Anlayacağınız uyuzluk olsun, kalabalık gözüksün diye yapıyorlar gitmeyin hiçte bir şey olmaz öyle bir hakları yok.

Yav bize de dedi. Törende emek verecek olanlara saygısızlık olmasın diye diyor olabilir. Çünkü keyfine kalsa kimse gitmez meydan boş kalır. O da olmadı ailemle bir yere gittik filan de. Senin günlük hayatını zaten sorgulayamaz da hadi diyelim sordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı