Tofaş'a sadece garibanlar mı biner?

1694159893391.png

Bence bu kaza görüldükten sonra bile sorulmaması lazım.

Merhaba. Tofaş SLX 93 model almak istiyorum bırakacağım linkteki videoyu gördükten sonra vazgeçtim. Sizce almak mantıklı mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır dostum bu aracı kötüleyenler okula otobüsle gidiyor merak etme, ayağını yerden kesen bir araç işini görecektir. Kredi çekip hayatın boyu maaşının yarısı ödeyip bir BMW almaktan daha iyidir.

Hayır dostum bu aracı kötüleyenler okula otobüsle gidiyor merak etme, ayağını yerden kesen bir araç işini görecektir. Kredi çekip hayatın boyu maaşının yarısı ödeyip bir BMW almaktan daha iyidir.

Bu araç direkt alınmaz. Hadi diyelim düzgün sürdüğünü düşünüyorsun. Dengesizin biri gelip tak diye yapıştırır sonra ortadan ikiye bölünür araba belki yaşarsın belki yaşamazsın.

Gariban aracı veya değil, bu sorun değil ki o zaman tüm ortalama fiyatın altı araçlar gariban arabası olsun. Sorun bu araçların kazada motor gibi güvensiz olması, dağılıp gitmesi ve sürücüyü koruyamaması.

Bu araç direkt alınmaz. Hadi diyelim düzgün sürdüğünü düşünüyorsun. Dengesizin biri gelip tak diye yapıştırır sonra ortadan ikiye bölünür araba belki yaşarsın belki yaşamazsın.

Ona bakarsan motor hiç alınmaz, mantığınız çok saçma. Eğer arkadaş akıllı biri ise borç yapmadan almak isterse arabayı düşük segmentten başlayıp orta segmente doğru gidebilir ve en mantıklısıda budur. Bana kalsa ben albea falan alırdım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı