TOGG alınır mı?

Selam arkadaşlar. Bildiğiniz üzere Türkiye'nin otomobil girişim grubu adında aracımız çıktı (yerli ve milli). Fiyat politikasında değişime gidilir mi yoksa şimdi mi alınmalı? Önerilerinizi bekliyorum.
Örnek vermek gerekirse araba güzel gibi duruyor. Ama bir tesla etmeyeceğini herkes biliyor. Dahası günümüzde araba almak artık eskisi kadar kolay değil. Bundan dolayı arabayı aldıktan sonra servis sıkıntısı, şu kronik sorunu bu sorunu derken bir sürü şeyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Arabayla sıkıntı yaşadığınızda direk zorlanmadan başka bir araba alacak kadar paranız varsa denemek için alabilirsiniz.

Ben çekilişe iki ayrı isim ile girdim yedek bile çıkmadı.

Aracı fabrikasında görmüş ve sürmüştüm 6 ay önce. F/P olarak çok iyi. Muhtemelen fiyatının yarısına 36 aya kadar düşük faizli kredi de verecek kamu bankaları. Sonuçta Togg, bayiilerde araba bulumadığı bu dönemde akıllıca bir seçenek(ti) tabi kurra çıksaydı.

**Togg özelinde demiyorum ancak, full elektrikli aracınız varsa kapınızın önünde şarj adaptörünüz de olmalı. Eğer yoksa şuanda elektrkli araç özellikle şehirlerarası için çekilmez ve elektiğe ödeyeceğiniz para aynı yolu benzinli bir araçla gideceğinizden daha ucuz değil. Kapınızın öününde ev tipi şarjınız olmadıça en azından 2-3 sene bu böyle devam eder.

Alınmaz diyen arkadaşlar hayatında 5 lira kazanmamış sanırım. Tesla ile TOGG arasında 500 Bin TL gibi fiyat farkı var, özellik anlamında aralarında pek bir fark yok. TOGG kesinlikle tercih edilebilecek araçlar içerisinde. Mezun olur olmaz bende bir TOGG alacağım.

Bence çok güzel ve fiyatına göre çok iyi bir araç alınabilir. Fakat biraz daha ekleyebilirseniz Tesla güzel bir araç getiriyordu Türkiye'ye belki ondan alırsınız.

Şarj istasyonların durumu, servis bakım durumları kısaca alt yapı durumu ne alemde bilmediğimden alınmaz diyorum. Alırsan da yanında bir de şarkı hediye ediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarj istasyonlarını bilemem de bakımı ve tamiri Bosch'da yapılıyordu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı