Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege nasıl daha iyi oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eğer açmadıysanız ilk sıradaki operatörleri açın çünkü ilk çıkan operatörler taktiksel olarak genellikle daha çok işe yarıyor. İyi oynamak için harita bilgisi çok önemli. Harita ögrenmek için de bol bol oynamak gerekiyor. Ve oyunu oynarken şunu fark ettim: Çekimser ve daha pasif oynayınca daha kötü oynuyorum ama atılgan oynayıp beklenmedik hamleler yapınca kill alıyorum. Yani kendine güven oynarken. Ayrıca iyi oynamak için bol bol oynaman gerekiyor.
Yani şu duvarı kırma özelliği olan karakteri ve yanındaki gaz maskeliyi mi diyorsun?

Dosya Ekleri

• images (14).jpeg
    images (14).jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 54
Merhaba arkadaşlar. Ben bir Warzone oyuncusu olarak bugün R6 oyununa başladım ve bana çok zor geldi. Karakter ağır koşuyor falan ve hiç aim alamıyorum. Operatörler karmakarışık. Saldırıcılardan jackal, savunuculardan echo kullanıyorum. PS4 üzerinden kontrolcü ile oynuyorum ama klavye mouse desteklense öyle oynarım. Siz bana ne önerirsiniz?
Operatörler ağır koşmuyor. Mesela savunanda echo yavaş Bi karakter. Ama bandit hızlı bir karakter. Ama karakterler ne kadar hızlı oluyorsa o kadar az zırha sahip oluyorlar.

Geri
Yukarı