Hediye Tomb Raider & Fallout 3 & Fallout 76 & Diğer Oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. @drpakers hocamın katkılarıyla bir başka çekilişle karşınızdayım. Kendisi kodları çekilişle ihtiyacı olan arkadaşlarımıza ulaştırmam için bana teslim etti. Bir kez daha buradan kendisine teşekkür ediyorum. Bu kez her oyun bir arkadaşımıza gidecek. Oyunların dağılımı aşağıdaki gibi olacak ve bir oyunu kazanan arkadaşımız diğerine katılım hakkı sağlayamayacak.
Örneğin; Tomb Raider için çekilen kurada ben kazandım diyelim, hakkım bitmiş olacak. Diğer oyunların kurasında yer alamayacağım. Bu şekilde 6 oyun 6 farklı arkadaşımıza ulaşmış olacak.
1. çekiliş: Tomb Raider: Game of the year Edition.
2. çekiliş: Fallout 3: Game of the year Edition.
3. çekiliş: Fallout 76 (bilgisayar)
4. çekiliş: Fallout 76 (xboX)
5. çekiliş: Lego Star Wars III: The clone wars.
6. çekiliş: Rose riddle: The fairy tale detective.

-
"katıldım" yazmanız yeterli. Herhangi bir şart yok. Her oyun için 1 kazanan ve 1 yedek olacak.
- Çekilişe son katılım 13 Mayıs pazartesi gece 23:59 olacak.
-
Online çekiliş sitesinden kazananları ve yedekleri belirleyip buraya etiketleyeceğim ve Discord adlarını paylaşan arkadaşlarımıza kodlarını teslim edeceğim.
- Kazanan kişi 24 saat içinde Discord adını paylaşmadığı durumda hak yedek kazanana geçecektir.

Tek ricam oyuna sahip olanlar katılmazsa oyuna sahip olmayan ve oynamak isteyen arkadaşlarımızın şansını arttırmış oluruz. Herkesin oyun almaya ayıracak bütçesi olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup empati yaparsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. İyi sosyaller.

Katıldım.

(Eger Fallout76 PC cikar ise benden bir cekilis.)

Son düzenleme:
İyi akşamlar. @drpakers hocamın katkılarıyla bir başka çekilişle karşınızdayım. Kendisi kodları çekilişle ihtiyacı olan arkadaşlarımıza ulaştırmam için bana teslim etti. Bir kez daha buradan kendisine teşekkür ediyorum. Bu kez her oyun bir arkadaşımıza gidecek. Oyunların dağılımı aşağıdaki gibi olacak ve bir oyunu kazanan arkadaşımız diğerine katılım hakkı sağlayamayacak.
Örneğin; Tomb Raider için çekilen kurada ben kazandım diyelim, hakkım bitmiş olacak. Diğer oyunların kurasında yer alamayacağım. Bu şekilde 6 oyun 6 farklı arkadaşımıza ulaşmış olacak.
1. çekiliş: Tomb Raider: Game of the year Edition.
2. çekiliş: Fallout 3: Game of the year Edition.
3. çekiliş: Fallout 76 (bilgisayar - xbox)
4. çekiliş: Fallout 76 (xboX)
5. çekiliş: Lego Star Wars III: The clone wars.
6. çekiliş: Rose riddle: The fairy tale detective.

-
"katıldım" yazmanız yeterli. Herhangi bir şart yok. Her oyun için 1 kazanan ve 1 yedek olacak.
- Çekilişe son katılım 13 Mayıs pazartesi gece 23:59 olacak. Sonrasında Online çekiliş sitesinden kazananları ve yedekleri belirleyip buraya etiketleyeceğim ve Discord adlarını paylaşan arkadaşlarımıza kodlarını teslim edeceğim. Kazanan kişi 24 saat içinde Discord adını paylaşmadığı durumda hak yedek kazanana geçecektir.

Tek ricam oyuna sahip olanlar katılmazsa oyuna sahip olmayan ve oynamak isteyen arkadaşlarımızın şansını arttırmış oluruz. Herkesin oyun almaya ayıracak bütçesi olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup empati yaparsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. İyi sosyaller.
Katıldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı