Hediye Tomb Raider & Fallout 3 & Fallout 76 & Diğer Oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba.
Maalesef Xbox kullanmıyorum. Hakkımdan feragat etmek durumundayım. @ExellionTR adlı arkadaşa teşekkür ediyorum.

O halde Xbox kullanan bir arkadaşımız buraya yazarsa oyunu ona verelim sizin de izniniz olursa. Böyle denk gelmesi üzücü oldu, başka bir çekilişte inşallah hocam.

O halde Xbox kullanan bir arkadaşımız buraya yazarsa oyunu ona verelim sizin de izniniz olursa. Böyle denk gelmesi üzücü oldu, başka bir çekilişte inşallah hocam.
Evet haklısınız. Bana genelde böyle denk geliyor. Ya kuralarda çıkmam yada işime yaramayacak bir şekilde olur. 😏😔
Siz kimi uygun görürseniz ona verebilirsiniz.

Bir önerim olabilir;
Kazanan kişiler seçildikten sonra oyun sayısı kadar her kazanan en çok istediğinden en az istediği oyuna kadar liste gönderse daha iyi olur kanaatindeyim. Sanırım böyle daha sağlıklı olur .🤔

Discord adım: "fuhrer". (önünde ve sonunda 4 alt çizgi var)

Belirttiğiniz şekilde istek attım. Kabul edince mesaj atar mısınız bazen gözümden kaçabiliyor. İsteğim gelmediyse belirtin lütfen.

Son düzenleme:
Evet haklısınız. Bana genelde böyle denk geliyor. Ya kuralarda çıkmam yada işime yaramayacak bir şekilde olur. 😏😔
Siz kimi uygun görürseniz ona verebilirsiniz.

Bir önerim olabilir;
Kazanan kişiler seçildikten sonra oyun sayısı kadar her kazanan en çok istediğinden en az istediği oyuna kadar liste gönderse daha iyi olur kanaatindeyim. Sanırım böyle daha sağlıklı olur .🤔
1715672282807.png

Şu iki oyundan istediğin varsa verebilirim dostum zaten bende varlar kullanmıyorum boşa gitmesin.

Kazananları tebrik ederim. Yedek kazanan olmuşum.

Kazananları tebrik ederim. Yedek kazanan olmuşum.

Bu geceye kadar yazan olmazsa hak yedeklere geçecek. Kazananları etiketliyorum fakat 1 kişi hariç yazan yok. Ona da DC'den istek attım hala bekliyorum. Bir önceki çekilişte kazananı etiketledim cevap vermedi, sonrasında kurayı tekrarladım bir başkası kazandı, 2 gündür ondan da ses yok 🙂. Çekiliş ilgi görmedi anlaşılan. Muhtemelen bu son olur. Niyetim oyunlara sahip olmayanlara veya oyunlara ayıracak bütçesi olmayanlara destek olmaktı ama boşa kürek çekiyorum sanırım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2195121
Şu iki oyundan istediğin varsa verebilirim dostum zaten bende varlar kullanmıyorum boşa gitmesin.
Tomb Raider(PC) istiyordum açıkçası. Olursa çok sevinirim 🙂☺️

Bu geceye kadar yazan olmazsa hak yedeklere geçecek. Kazananları etiketliyorum fakat 1 kişi hariç yazan yok. Ona da DC'den istek attım hala bekliyorum. Bir önceki çekilişte kazananı etiketledim cevap vermedi, sonrasında kurayı tekrarladım bir başkası kazandı, 2 gündür ondan da ses yok 🙂. Çekiliş ilgi görmedi anlaşılan. Muhtemelen bu son olur. Niyetim oyunlara sahip olmayanlara veya oyunlara ayıracak bütçesi olmayanlara destek olmaktı ama boşa kürek çekiyorum sanırım.
Lütfen öyle düşünme. 10 kişiden 1 kişiye bile yardımcı olsan bu bir kazançtır. Kendi adıma teşekkür ediyorum😊

@Caped Teşekkürler dostum akşam yapmaya çalışacağım. İlk kez yapacağım yardımına ihtiyaç duyabilirim.😁☺️

Son düzenleme:
Tomb Raider(PC) istiyordum açıkçası. Olursa çok sevinirim 🙂☺️

Lütfen öyle düşünme. 10 kişiden 1 kişiye bile yardımcı olsan bu bir kazançtır. Kendi adıma teşekkür ediyorum😊

@Caped teşekkürler dostum akşam yapmaya çalışacağım. İlk kez yapacağım yardımına ihtiyaç duyabilirim.😁☺️

Sorun yok hocam kodu kaydettiyseniz ben sileyim akşam yazarsanız yardımcı olurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı