Tomb Raider siyah ekranda kaldı

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
Tomb Raider oyunu 2 saat oynadıktan sonra siyah ekranda kaldı. Ne kapanıyor ne alta alınıyor. Arkada indirme var laptopu kapatmak da istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tomb Raider oyunu 2 saat oynadıktan sonra siyah ekranda kaldı. Ne kapanıyor ne alta alınıyor. Arkada indirme var laptopu kapatmak da istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tomb Raider'ın hangi oyunu 10 tane oyunu var yenisi mi eskisi mi Remastered'i mi detay belirtmen lazım.

Tomb Raider 2013 GOTY.

Görev yöneticisine erişebiliyor musunuz? CTRL + alt+ delete eğer Görev Yöneticisi açılıp ekranınızda belirmiyorsa yön tuşlarını kullanarak kapatabilirsiniz yapmanız gereken Görev Yöneticisi'ni açmak ardından yön tuşlarından bir kere alt oka tıklayıp delete tuşuna basmanız en üstte oyun olacağı için oyun kapanacaktır.

Görev yöneticisine erişebiliyor musunuz? CTRL + alt+ delete eğer Görev Yöneticisi açılıp ekranınızda belirmiyorsa yön tuşlarını kullanarak kapatabilirsiniz yapmanız gereken Görev Yöneticisi'ni açmak ardından yön tuşlarından bir kere alt oka tıklayıp delete tuşuna basmanız en üstte oyun olacağı için oyun kapanacaktır.
Görev yöneticisi kısayolla açılmadı, Windows tuşuyla açtım ama o da siyah ekranda. Dediğini yaptım yön tuşuyla hiçbir etki olmadı.

Görev Yöneticisi kısayolla açılmadı, Windows tuşuyla açtım ama o da siyah ekranda. Dediğini yaptım yön tuşuyla hiçbir etki olmadı.

Eğer görev yöneticisinde ok tuşlarını kullanarak kapatamadıysanız maalesef bilgisayarı restartlamak dışında bir seçenek kalmamış gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı