Toplama PC'yi TV'ye bağlama

MetehanYln

Decapat
Merhaba ben bir bilgisayar toplayacağım oyun da oynayacağım bu PC'de. Ama durumlar malum monitöre para yetmiyor. Peki biz bu PC'yi TV'ye bağlarsak nasıl sorunlarla karşılaşırız? Cevap verirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben bir bilgisayar toplayacağım oyun da oynayacağım bu PC'de. Ama durumlar malum monitöre para yetmiyor. Peki biz bu PC'yi TV'ye bağlarsak nasıl sorunlarla karşılaşırız? Cevap verirseniz çok sevinirim.
Profesyonel ya da takıntılı bir oyuncu değilseniz tepkime süreleri pek farkında olmaz. TV eski ise yakından bakarsan piksellerin belli de olabilir. Bunların dışında bir sorun olacağını sanmıyorum.

Ben birkaç yıl o şekilde kullandım, hatta cs oynamaya bile alıştım. Gecikme tepki süreleri çokta farkedilebilir değil. Ancak gözlerin yoruluyor. Özellikle hem radara bakıp hem de oynamak ayrı bi yetenek olmuştu bende :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı