Steam Topluluk pazarında parayı bloke ettirmeden satış nasıl yapılır?

nrywq4

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, CS de skin alacaktım fakat 4 dolarım eksik olduğu için mevcut olan skinlerimden satmayı düşündüm ama artık Steam'in satış sonrası parayı blokeye koyudğunu hatırladım, bu duruma uğramadan satış yapmanın imkanı var mı?

Hatırladığım kadarıyla para blokesi yeni bir şey değil uzun süredir var. Yanlış hatırlamıyorsam hesap doğrulaması ya da Steam Guard kullanmak gibi bir şey gerekiyordu. Steam Guard kullanmıyorsanız onu deneyin derim.

Genelde en yüksek alış fiyatından koyunca ve otomatik satılınca bloke oluyor. En düşük fiyata koyun ama otomatik satmayın. Alan kişinin hesabıyla alakalı bloke konması. Birden fazla hesap açıp botla satın alanlardan dolayı genelde bloke oluyor.

Steam kendi sayfasında belirtmiş şartları. Steam Guard yakın zamanda taşındıysa yeniden aktif edildiyse ya da hesaba birden fazla cihazdan farklı konumlardan vs. giriş yapıldıysa olabilir gibi anladım ben. Birden fazla PC'de ya da farklı konumlarda kullanıyorsanız Steam hesabınızı bu yüzden yapabilir.

Steam kendi sayfasında belirtmiş şartları. Steam Guard yakın zamanda taşındıysa yeniden aktif edildiyse ya da hesaba birden fazla cihazdan farklı konumlardan vs. giriş yapıldıysa olabilir gibi anladım ben. Birden fazla PC'de ya da farklı konumlarda kullanıyorsanız Steam hesabınızı bu yüzden yapabilir.

Tüm cihazların yetkisini kaldırdım, üstteki arkadaşın dediğini deneyeceğim şimdi teşekkürler.

Geri
Yukarı