Torrentoyunindir sitesindeki Spider-Man Miles Morales Türkçe Yaması güvenilir mi?

benglobalim

Hectopat
Arkadaşlar bu sitedeki Türkçe yamayı kullanan veya güvenilir olduğunu düşünen var mı? Görsellere baktım anonymous çeviri yazıyor paralı değil miydi normalde? Virüslü falan mı pek anlamadım aşağıya VirusTotal linki bıraktım.

VirusTotal

Değil, Anonymous çeviriden sızdırılmış bir yama. Spider-Man yamasını indirdiğimde mining virüsü çıkmıştı, ayrıca site crack sitesi zaten :D

Üye olunca link gözüküyor galiba, bu yama makine çevirisi. Dolayısıyla çeviriler kötü olacaktır, isterseniz yükleyip deneyebilirsiniz.
Ben bunu elle çeviri zannediyordum.
O halde şuradakinden pek bir farkı yoktur sanırım.
Üye olamıyorum ne saçma sistemleri varsa arkadaşların discordda 2 saat davet kodu beklemek zorundasınız :D

Arkadaşlar bu sitedeki Türkçe yamayı kullanan veya güvenilir olduğunu düşünen var mı? Görsellere baktım Anonymous Çeviri yazıyor paralı değil miydi normalde? Virüslü falan mı pek anlamadım aşağıya VirusTotal linki bıraktım.

VirusTotal.

Bu siteler tarikatlar tarafından yönetiliyor korsan oyun indirmeyin ama eğer indircekseniz steamunlocked gibi sitelerden indirin oyunceviri kullanın.

Nasıl yani hocam ne gibi tarikatlar?

İsmailağa gibi cemaatlerin adamları yönetiyor bunları. Reklam geliri ve dosyalar üzerindeki virüslerle gelir elde edip bu parayı cemaate aktarıyorlar.

Eser sahibi olarak genellikle yabancı oyun ve filmleri yüklüyorlar, buna cihat gözüyle bakıyorlar. İndirene de hırsız gözüyle bakıyorlar, her şekilde amaç kullanan üzerinden gelir elde etmek. Kullanmayın ceplerine bir kuruş gitmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı