Toshiba S70-A-11E GT740M Ekran Kartı Değiştirilebilir Mi?

DooMBoLT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba benim laptobumun ekran kartı nVidia GT740M. Buna nVidia GTX 880M takmayı düşünüyorum. Uyar mı sizce? Laptop ise "Toshiba Satellite S70-A-11E" yeni kasa bir notebook. 17.3'' ekranı mevcut.

İyi Günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer tıpatıp aynı kasaya sahipseniz (ki rastgelinme olasılığı çok düşük), evet dediğin mümkün ama aynı kasaya sahip değilseniz çok zor. Kasa içinde ve dışımda bir ton modifikasyon yapmanız gerekecek.

Eğer tıpatıp aynı kasaya sahipseniz (ki rastgelinme olasılığı çok düşük), evet dediğin mümkün ama aynı kasaya sahip değilseniz çok zor. Kasa içinde ve dışımda bir ton modifikasyon yapmanız gerekecek.

Bende s70-b-10x modeli var bu modeli ram ve ssd takarak upgrade yapmıştım tahmini geçen sene 4 bini geçmişti. Geçen ay ekran kartı sanırım arıza yaptı. Ekran kartı driveri kurunca "thread stuck in device driver" arızası veriyor. Ekran kartı anakarta bağlı olduğu için muhtemelen komple anakart değişecek. Bende bu masrafı yapmışken aradaki farkı verip üst seviye bir kart sahibi olma peşindeyim. Ama dediğin gibi dıştan kasalar aynı duruyor ama içleri nasıl olur bilemem :) yabancı kaynaklarda da bu konu hakkında bir şey bulamadım. Teşekkür ederim bilgi için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı