Tosla artık kullanıcılardan aylık 1 TL ücret alacak

Umarım arttırmaz ya. Nays ve Papara'ya veli izniyle uğraşmak istemediğim için geçmiyorum.

İninal en azından kullanmazsak 2 TL'yi kesmiyor. Tosla her türlü kesiyor. Umarım arttırmaz.

Umarım arttırmaz ya. Nays ve Papara'ya veli izniyle uğraşmak istemediğim için geçmiyorum.

Kampanyaları da berbat ettiler zaten. 1. de %5 2. de %10 falan. Önceden ne güzel %20 veriyordu.

Nerede kaldı davet edip bedava para kazanma dönemleri...

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-05-04-22-07-55-51_9c779c0810be5852fd9fab6b2a052226.jpg
    Screenshot_2023-05-04-22-07-55-51_9c779c0810be5852fd9fab6b2a052226.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 31
Yavaştan naysa göç ediyorum ben. Tosla kampanyaları da iyice düşürdü zaten. Eskiden oyunlarda %20 civarı verirken şimdi %5-10'larda geziniyor

Hocam bana daha bugün Şimdi Kazan hediyesini vermediler ya. 50 TL üzeri alışverişlerde veriyorlar, ilk alışverişimde verdiler ama bugünkü alışverişimde vermediler. Desteğe yazdım neden vermediniz diye, işlemler farklı diyor. Halbuki iki işlemimi de Steam'den oyun alarak yaptım. Çok lazım değil verecekleri 20-30 TL ama söylediklerini yapmamaları saçma. Daha da kullanmam zaten.

Aldıkları ücret hiçbir şey değil ama yine de gerek var mı böyle hareketlere bilemedim.

Ben hala kullanıyorum. Değiştrmeyi düşünüyorum bir türlü değiştirmeye vakit bulamadım. Tosla'ya geçecektim Şoktan alıp kullanırım diye şimdi sizce Paparaya mı geçeyim yoksa Nays'a vs. mi?
Ben şu anda papara kullanıyorum ama benim de zamanım olduğu vakit Nays'a geçmeyi planlıyorum bana kalırsa en iyi tercih Nays yönünde şu sıralar steam için piyasa da en çok gönlü bol gezen Naystır.

Yeni konular

Geri
Yukarı