Toyota Supra neden Türkiye'de yok?

Arkadaşlar Toyota Supra eski kasalar neden Türkiye'de yok? 2.el bile bulamıyorum.
Edinilen bilgilere göre Supra'nın Avrupa pazarından yasaklanmasının nedeni, bir süredir otomotiv üreticilerini zor sokan emisyon değeri. Toyota, 2021 model Supra'yı Avrupa'ya 340 beygir olarak gönderecek.
Edinilen bilgilere göre Supra'nın Avrupa pazarından yasaklanmasının nedeni, bir süredir otomotiv üreticilerini zor sokan emisyon değeri. Toyota, 2021 model Supra'yı Avrupa'ya 340 beygir olarak gönderecek.

4-5 adet var, zamanında getirenler getirdi ve aslında o zamanlara göre fazla da pahalı değildi. O beyaz suprayı kim 700K'ya ilanda gördü? 6-7 ay önce ben hatırlıyorum 4 milyon TL'ye mi ne ilandaydı.
R34 ise 2023 yılı itibari ile ülkemize giriş yapacak diye biliyorum.

Arkadaşlar Toyota supra eski kasalar neden Türkiye'de yok? 2.el bile bulamıyorum.

Bu tür araçlar genelde 1 tane gelir ülkeye de oda Toyota Türkiye'nin olur bayi bayi gezdirirler insanlara göstermek için.

Bizim sitenin AVM otoparkında var. Sarı supra. Plakası 06 MVN (XXX) olması lazım.

Eskiden edindiğim bilgiye göre. Aşırı hızlı ve tehlikeli bir araç olduğundan kazada insanlar öldükten sonra ülkeye girişi yasaklandı.
82 milyon liraya ilanda olan V16 8.0 Bugatti buna gülümsedi. :)
Bugatti yazdım diye linçlemeyin KoeniggSegg'ciyim ben :D

Geri
Yukarı