Toza dayanamayıp uzay montaj yaptım

LQCKDQWN

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi toza artık dayanamadım ve bileşenleri açığa almaya karar verdim.
Coolermaster storm sniper marka ve model kasa kullanıyordum yan tarafı ızgaralı modeli haftada bir gün komprasörle temizlememe rağmen içi çok tozlanıyordu bende çareyi böyle yapmakta buldum. Sıcaklık değerleri gayet iyi vede memnunum, sizlerle paylaşmak istedim.

NYBd2O.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzay montaj yapıyorsan SSD kullanmanda fayda var. Çünkü onun sabit kalmasına gerek yok. Sabit diskle uzay montaj yapmışsınız.
Sabit diskleriniz zarar görebilir. Bence hemen kasaya takın. Olmadı elinizedeki kasayı satın. Bir tane 300WR alın keyfinize bakın.

Siz bilirsiniz. Ama bence böyle fiziksel darbe gelme olasılığı artıyor. Kasa zaten sistemi ayakta tutan bileşen. Bir misafir çocuğu gelip fana elini kaptırabilir. Yinede dikkat et.

Pizza kutusuna koy bence. Üstünü del fanı geçir. Ekran kartı için de bir bölme aç :D

Asıl önerim kasa tozluysa içindeki elektronik bileşenleri ayır cidden suyla yıka :D İyi bir şekilde kurut misler gibi kullan.

Pizza kutusuna koy bence. Üstünü del fanı geçir. Ekran kartı için de bir bölme aç :D

Asıl önerim kasa tozluysa içindeki elektronik bileşenleri ayır cidden suyla yıka :D İyi bir şekilde kurut misler gibi kullan.

Pizza kutusuna değil, mini buzdolabına kursun sistemi :D.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı