Tplink archer D7 Port Açma Sınırı

protimisitme

Hectopat
Daha fazla  
Tplink archer D7 modem kullanıyorum. Su an 16 adet Port açık ve tplink modemlerinin tümünde en fazla 16 adet port açılmasına izin veriyormuş. Benim merak ettiğim büyük şirketler bu port açma sınırını nasıl aşıyor ? Benim yaklasık 25 farklı porta ihtiyacım var bu günden güne artabilmekte. Bu port açma sınırını nasıl aşabilirim ? Alınabilecek ekstra ara cihazlar vsler nedir ? Modem değiştirmek gibi bir durumum yok kullandığım bir program sadece bu modem arayüzüne bağlı olarak çalışıyor. Yani kısaca ben sınır olmadan port açmak istiyorum. Bunun için yapabileceklerim nelerdir hangi ara cihazları satın alabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim merak ettiğim büyük şirketler bu port açma sınırını nasıl aşıyor ?

Büyük şirketler bunun için profesyonel Switch kullanıyor. Yapabileceğiniz modemin bütün portlarını açmak olabilir 16 port yerine.

Airties Air5760 modem kullanıyoruz işletmede port sınırı yok fiyatı biraz yüksek ama santral vs tüm şeylere desteği vardır

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı