TPS oyunlar için Gaming Ekipman Tavsiyesi

shooters001

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar,

Ben TPS (Third Person Shooter) tarzı oyunları oynuyorum.
Rise of the Tomb Raider,
Witcher 3,
AC Syndicate,
GTA V,
Mafia 3, (Çıkacak)
Watch Dogs 2, (Çıkacak)
Quantum Break,
Max Payne vs. vs.

Bana bu tarz oyunlarda en iyi verimliliği sağlayacak fiyat/performans aralığında,
1 -Mekanik oyuncu klavyesi
2- Oyuncu faresi ve ona uygun mouse pad,
3 -Oyuncu kulaklığı (Kulaklık olarak Kingston HyperX Cloud 2) yi almayı düşünüyorum.)

Tavsiye eder misiniz?

Ben bir turnuva veya e-spor oyuncusu değilim, oynadığım oyunları tek kişilik, bilgisayara karşı oynarım ve hep hikaye odaklıyım.

Şu an kullandığım mevcut ekipmanlarım:
1 Asus Cerberus oyuncu klavyesi,
2- Asus Echelon oyuncu faresi,
3- Asus Strix 2.0 oyuncu kulaklığı,
4- Asus Strix Glide mouse pad

Lütfen bu yazdığım listenin dışındaki ürünlerden tavsiye ediniz?

Bütçe kısıtlaması:

Yazdığım bu 4 adet ekipman için toplam bütçem 1000 TL'dir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben logitech set diziyorum. Ben fps oynuyorum genellikle türler farklı ama pek bi sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kulaklık olarak amazondan alırsan bence en uygun fiyata olan g930 al derim 200-300 arası bi şeye denk geliyor. Klavye olarak g410 kullanıyorum. Mouse da g502 almayı düşünüyorum en kısa zamanda.

Zaten ekipmanların iyi, neden yeni almak istiyorsun? Ben daha yeni Asus Cerberus headset ve G300S mouse aldım. Pahalı ekipman yerine uygun donanım almalısın.

Düzenleme: Pardon GTX1080 kullanıcısıymışsın, dediğimi sayma. Razer markasına göz atabilirsin :)

Bir şey soracağım ben yakında bilgisayar satın alırsam(Satın alacağıma kesin gözüyle bakmıyorum sadece şuanlık bir hayal.) Asus Cerberus klavyeyi almayı planlıyorum. Sizce FPS oyuncuları için ideal mi ? Genelde CS:GO oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı