Tray (Kutusuz) işlemci alınır mı?

seusya

Hectopat
Daha fazla  
Hayırlı Geceler Technopat üyeleri doların yükselmesiyle bilgisayar kullanıcısını donanım alımlarında sıkıntıya düşürüyor ikinci bilgisayarımı toplamak istedim. Anakart, RAM, Harddisk, SSD, kasa, sıvı soğutucu donanımlarını aldım. Beğendiğim bir işlemci var: i3 8100 işlemcisi ama dolara takıldım. Webdenal sitesinde kutusuz Tray işlemci var fansız satılıyor. Sizin tavsiyeniz üzere kutusuz olanı mı alsam yoksa kutulu olanı mı alayım? Bu aralar dolar tekrar yükselişe geçti tavsiyenize güvenerek işlemciyi kısa sürede almak istiyorum. Teşekkürler kolay gelsin...

Intel i3-8100 3.60 GHz 6M 1151-V.2 Tray (Kutusuz)

Dosya Ekleri

• webtenal.png
    webtenal.png
    23,2 KB · Görüntüleme: 463
Son düzenleyen: Moderatör:
Fanınız yoksa alınabilir ancak elinizde fan yoksa bir anlamı yok bunu almanın. İşlemciyi fansız çalıştıramazsın. Bence almışken biraz daha koyup kutulu bir ürün al. Zaten fiyat farkı çok fazla değil.

Fanınız yoksa alınabilir ancak elinizde fan yoksa bir anlamı yok bunu almanın. İşlemciyi fansız çalıştıramazsın. Bence almışken biraz daha koyup kutulu bir ürün al. Zaten fiyat farkı çok fazla değil.

Merhaba öncelikle soruna karşılık fanınız yoksa çalıştıramazsınız demişsiniz açtığım konuda sıvı soğutma yazmışım ve birde webdenal da tray işlemci satılıyor ve garanti süresine iki yıl yazılmış Fransız olarak satılıyor Box ile arasında fark kutusuz ve Fransız geliyor webdenal dan alırsam bu işlemci orijinal olarak mı geliyor yoksa kullanılmış bir işlemciye mi sahip bir ürün mü ilk defa işlemciyi alacam internet üzeri normalde vatan bilgisayardan alırdım pahalı olunca internete döndüm dediğim gibi webdenal den satılan ürün kullanılmış mı yoksa orijinal kutusuz mu yani webdenala güvenebilir miyim

Son düzenleme:
Güvenebilirsiniz. Ürün orijinal gelecek. Sıvı soğutma aldığınızı okumadım. O işlemciye gereksiz bir yatırım olmuş aslına bakacak olursak. Konu açsaydınız daha iyi AMD işlemcili bir sistem alabilirdiniz. Artık almışsınız diğer ürünleri. Hayırlı olsun diyorum. Güzel günlerde kullanın sistemi. O fiyat gereksizse kutusuz alın sorun yaşatmaz.

Güvenebilirsiniz. Ürün orijinal gelecek. Sıvı soğutma aldığınızı okumadım. O işlemciye gereksiz bir yatırım olmuş aslına bakacak olursak. Konu açsaydınız daha iyi AMD işlemcili bir sistem alabilirdiniz. Artık almışsınız diğer ürünleri. Hayırlı olsun diyorum. Güzel günlerde kullanın sistemi. O fiyat gereksizse kutusuz alın sorun yaşatmaz.

Bende ryzen 5 2600x özellikli bilgisayar var da neden i3 8100 işlemci kötü olsun i5 7400 ve 7500 denk bir işlemci nin kötü yanı nedir acaba açıklarsan önlem alabilirim

Ben i3 8100 kötü demedim. Daha iyisi alınabilir dedim. Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın. Ryzen işlemciler daha performanslı oldukları için tavsiye etmemek için bir sebep yok. Yoksa ben de i5 7500 kullanıyorum. Gayet yeterli ve güçlü bir işlemci.

Ben i3 8100 kötü demedim. Daha iyisi alınabilir dedim. Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın. Ryzen işlemciler daha performanslı oldukları için tavsiye etmemek için bir sebep yok. Yoksa ben de i5 7500 kullanıyorum. Gayet yeterli ve güçlü bir işlemci.

Estafrullah nedemek yazılımcıyım ben onun için i3 8100 işlemciyi seçtim ryzen oyun için topladım ben

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı