Trendyol 6 ay taksitle alınan ürünün iadesi nasıl olur?

Prosper Blade

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartı aldım. Satıcı farkında olmadan alt modeli gönderdiğini söyledi kargo geldi iade edilecek dedim. Koda gerek yok dedi. Ürünü 6 ay taksit ile almıştım iadeyi tüm şekilde mi yapılacak yoksa taksit taksit mi?

Sanırım satıcı araya Trendyol'u katmayacak. Kendisi özel olarak kargoyla gönderip sizden alacak alt modeli.

Geçmiş olsun. Satıcı sizle nereden iletişime geçti?

Trendyol'dan. Şaka gibi cidden 2. siparişim bu ilki ürün yok diye iptal oldu para geldi ama bu kargoya alt modeli vermiş ve kargoyu bekledim iade ettim limitim yok. Yeni ekran kartı almak için 6 ay taksit taksit limitin geri gelmesini mi bekleyeceğim:(

Normalde para iadeleri 1-2 saat içinde ödeniyor ama taksitli ödemelerde biraz daha uzun sürüyor diye biliyorum. Sonraki taksitler iptal olur yalnız para iadesi biraz gecikebilir.

İptal olsun direk hepsi iade edilsinde geciksin ya.

@Mehmetemirilgin merhaba Trendyol satışlarında iptaller genelde taksit taksit yapılmıyor bankaya göre değişir ama direk işlem ipati olarak yansıyor bu cevabı yazmış.

Trendyol'dan. Şaka gibi cidden 2. siparişim bu ilki ürün yok diye iptal oldu para geldi ama bu kargoya alt modeli vermiş ve kargoyu bekledim iade ettim limitim yok. Yeni ekran kartı almak için 6 ay taksit taksit limitin geri gelmesini mi bekleyeceğim:(
Büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Trendyol üzerinden iletişime geçtiğiniz için satıcı sizi dolandırmayı denemeyebilir. Ama Trendyol'dan alınan hiçbir ürünü satıcıyla özel olarak iletişime geçip işlem görmeyin.

Büyük ihtimalle dolandırılacaksınız. Trendyol üzerinden iletişime geçtiğiniz için satıcı sizi dolandırmayı denemeyebilir. Ama Trendyol'dan alınan hiçbir ürünü satıcıyla özel olarak iletişime geçip işlem görmeyin.

Satıcı birçok ürün satmış umarım dolandırmaz ve sohbet mesajları duruyor kanıt olarak. Trendyol iadeyi tüm olarak yapıyor galiba ama banka taksit taksit alıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı