Trendyol Dolap ING Bolbol karta taksit yapmıyor

light kola

Hectopat
ING Pegasus Bolbol Premium kartım var, ayrıca limiti de var ancak Trendyol dolaptan ayakkabı almaya çalıştığımda taksit kısmında seçemiyorum. Sadece tek seçim var. Halkbank paraf kartla denedim oldu ama onun limiti olmadığı için alma şansım yok problem ne acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol bazı kartlara taksit yapmıyor hocam nedenini ben de bilmiyorum fakat bankanız sonradan taksitlendirme yapıyorsa peşin ödeyip sonradan taksitlendirebilirsiniz tabii banka bunun için sizden faiz alıyor. Eğer taksitlendirme yapıp yapmadığından emin değilseniz alacağınız ürünün miktarı kadar parayı Trendyol Cüzdan'a yükleyin, eğer dönem içi işlemlerinizde taksit seçeneği çıkarsa o işlemi taksitlendirirsiniz, eğer olmuyorsa cüzdandaki parayı tekrar kartınıza aktarırsınız. Cüzdana yükleme ve geri alma işlemleri için ek ücret alınmıyor.

ING Pegasus Bolbol Premium kartım var, ayrıca limiti de var ancak Trendyol dolaptan ayakkabı almaya çalıştığımda taksit kısmında seçemiyorum. Sadece tek seçim var. Halkbank paraf kartla denedim oldu ama onun limiti olmadığı için alma şansım yok problem ne acaba?
Konuyu hortlatmış olacağım lakin bilgi sahibi olmak isteyenler için güncelleme yapacağım. Aynı sorunu VAKIFBANK ile yaşıyorum. Yeni kart çıkarttırdım, iki tarafın da desteği ile konuştum. Sorun kesinlikle çözülmüyor. VAKIFBANK suçu Trendyol'a atıyor. Trendyol da aynı şekilde bankanızla konuşun diyor. Aşırı sinir bozucu.

@lieanddippydeath Sorun banka kaynaklı aslında sorunda denmemesi lazım, taksit anlaşmaları bulunmuyor o sebeple taksit yapılamıyor.
Sanırım öyle zira İş Bankası ile sorunsuz şekilde taksitlendirme yapabiliyorum. VAKIFBANK kartımda ise Hepsiburada, Dolap ve Trendyol uygulamalarında hiç bir şekilde taksitlendirme yapmıyor.

Geri
Yukarı