Trendyol Express alıcı evde yokken kargoyu kime bırakır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Ben cumartesi gelecek olan kargoyu pazartesine randevu aldım ama evde kimse yok o gün. Aradım dediler şubeden alamazsınız ya komşuya gondertin ya da kargoyu getiren gorevliyle konuşun dediler dağıtıma çıktığında. Ama ben okuldayim o saatte nasıl olacak o iş? Aranızda var mı böyle bir tecrubesi olan?

Ben cumartesi gelecek olan kargoyu pazartesine randevu aldım ama evde kimse yok o gün. Aradım dediler şubeden alamazsınız ya komşuya gondertin ya da kargoyu getiren gorevliyle konuşun dediler dağıtıma çıktığında. Ama ben okuldayim o saatte nasıl olacak o iş? Aranızda var mı böyle bir tecrubesi olan?

Güvendiğiniz bir komşunuza ya da çevrenizdeki bir dükkana bıraktırabilirsiniz.

Kapıya geldiklerinde evde kimse yoksa arıyorlar genelde ama en fazla kapıya ya da komşuya bırakır. Farklı adrese getirmez tekrardan.

Ben kapıya bıraktırıyorum.

Yaşadığın yere göre değişir İstanbul gibi hırlı hırsızın yaşadığı bir yerde yaşıyorsan çalabilirler.

Trabzon'da yaşadığım için böyle bir sorunum yok ama arkadaş Kayseri'de yaşıyormuş sanırım bir sıkıntı çıkçağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı