Trendyol Express kargo gezdirme serüvenleri

Golden.Nyks

Decapat
Geçenlerde forumda konusu açılan "SteelSeries Prime+ Plus" fareyi 16 Nisan'da Trendyol üzerinden sipariş verdim. Kimsenin beğenmediği PTT Kargo bile 17 Nisanda sipariş verdiğim kitapları 20 Nisan'da teslim edebilirken, bu Trendyol Express denen firma 7-8 gündür bir kargoyu getiremedi, trensfer merkezlerinde 2-3 gün beklemesini geçtim, adamlar İstanbul'daki bayiiden, İstanbul'daki transfer merkezine oradan, geri İstanbul'daki Bayii'ye ve tekrardan İstanbul'daki transfer merkezine götürmüşlerler derken İstanbul turunu tamamladı. Bitti mi bitmedi tabi ki ondan sonra da Erzurum'daki transfer merkezine geldiğinde tamam yarın gelir dedim de (Erzurum'da oturuyorum) bu seferde kalkmış kargoyu Iğdır'a götürmüşler, cidden anlamakta zorlanıyorum Iğdır ne alaka :D. Şimdi kargo tekrardan Erzurum transfer merkezine geri gelmiş , ama yarın Van'a falan giderse de şaşırmam.

(Bu arada SS'i monitörü dik çevirip aldım, yatay şekilde hepsi sığmadı)

1713980999167.png

Dosya Ekleri

• 1713980977152.png
    1713980977152.png
    110 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Geldiğinde de sağında solunda sıkıntı olmaz inşallah bayağı bayağı gezdirmisler.

Valla hiç belli de olmaz her indirip bindirimde fırlattıysalar haşatı çıkmıştır, gelince(gelebilirse!) video falan çekerim sıkıntı olmaz inşallah.

Tekrar yola çıkmış kim bilir yine nereye gidiyor.

1713984845803.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı