Trendyol mağduriyet

omertrans505

Hectopat
30 Haziran tarihinde hedef ithalat isimli satıcıdan "bayer k othrine SC50 haşere ılacı 50 ML 10303" isimli ürün sipariş verdim. Kurban bayram sebebiyle 7 günde geç kargo bugün ulaştı. Fotoğraftaki bandı ile yanlış paketlediği için ürün düşürülmüş ya da çalınmış sonucu ürün paketi içinde boş çıktı. Bu durumunda yeni mağduriyet oldum. Ne yapmam gerekiyor?

MVIMG_20230707_225409.jpg

MVIMG_20230707_225603.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
30 Haziran tarihinde hedef ithalat isimli satıcıdan "bayer k othrine SC50 haşere ılacı 50 ML 10303" isimli ürün sipariş verdim. Kurban bayram sebebiyle 7 günde geç kargo bugün ulaştı. Fotoğraftaki bandı ile yanlış paketlediği için ürün düşürülmüş ya da çalınmış sonucu ürün paketi içinde boş çıktı. Bu durumunda yeni mağduriyet oldum. Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 1852437

Eki Görüntüle 1852443
Cok üzücü, satıcı ve Trendyol ile iletişime geçtiniz mi?

Eki Görüntüle 1852437

Eki Görüntüle 1852443
Kargo bu şekilde mi geldi ?

Trendyol destek ve satıcı ile iletişime geçin. Onlar da kargo firmasına söyleyip, parasını alırlar. Siz de iadenizi alırsınız bu sırada. Trendyol bu gibi durumlarda sorun çıkarmıyor.

Trendyol destek ve satıcı ile iletişime geçin. Onlar da kargo firmasına söyleyip, parasını alırlar. Siz de iadenizi alırsınız bu sırada. Trendyol bu gibi durumlarda sorun çıkarmıyor.
Hocam Trendyol böyle konularda yardımcı oluyor. Muhtemelen ürünü tekrar iade alıp yenisini gönderebilirler.

Destekle ve satıcıyla iletişime geçin. Cevaplarını bekleyin daha sonra iade gelince tekrar ürünü alabilirsiniz. Zor bir işlem değil.
Cevap verdiğiniz için teşekkürler. siparişlerim menüsünden orada satıcı mesajlarım buldum. Satıcı iletişim ile geçtim.

Güncelleme:
Trend asistanında açtığım talebi ortadan kayboldu. Daha sonra banka ödeme listesinde kontrol ettim. 20 temmuz tarihinde 57,90 TL bakiye iade edildiği öğrendim. Şuan da mağdur giderildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı