Trendyol Steam cüzdan kodlarında %20 indirim (50 ve 100 TL)

100 liralık Steam cüzdan kodu sipariş vermiş olup tam tamına 3 dakika sonra kod elime ulaştı ve kullandım. LARABAY adamdır. Eyyy Epin Tower (Vodafone)! Hizmet nedir, nasıl yapılır bak gör. Daha geçen gün 13:00'de siparişi verdiğim daha ulaştıracaksın ya!

Keza League of Legends RP ve Valorant VP'lerde de çok güzel indirimler var, zam öncesi indirim fiyatlarıyla aynı. Gayet makul fiyatlar..

Anlamadığım tek bir olay var 100tl olan şey nasıl 80tl (birincisi toplu alma ikinci generator kullanma (ikinci aşırı derece imkansız gibi))

100 liralık Steam cüzdan kodu sipariş vermiş olup tam tamına 3 dakika sonra kod elime ulaştı ve kullandım. Larabay adamdır. Eyyy epin Tower (Vodafone)! Hizmet nedir, nasıl yapılır bak gör. Daha geçen gün 13:00'de siparişi verdiğim daha ulaştıracaksın ya!

Ben Trendyol'dan aldım 5-6 saat olacak hala kod falan yok ortada dolandırıldım galiba.

Ben Trendyol'dan aldım 5-6 saat olacak hala kod falan yok ortada dolandırıldım galiba.
Arkadaş ne garip şansımız varmış bizde. Birileri Vodafone'dan 50 liraya 100 liralık cüzdan kodu alıyor, bize gelince ya sipariş bekletiliyor ya da iptal ediliyor. Bunda da tam tersi oldu, biz aldık ama size yok. :) Yarını bekleyin, Larabay firması güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı