Trendyol'dan aldığım kargo kayıp

cobainous

Decapat
Daha fazla  
Ayın 17'sinde Trendyol üzerinden kendime, sadece dışarıda kullanmak için ucuzundan bir mouse aldım. Aradan bayağı bir zaman geçti ve aynı gün aldığım başka ürünler elime ulaşmasına rağmen bir türlü bu ürün gelmedi. Teknik destekle konuştum ettim, 6 iş gününde geri dönüş yaparız dendi.

Buraya kadar her şey tamam, hata olabilir vesaire ancak 6 iş günü içerisinde geri dönüş yapıp ürünü bulamazlarsa, para iadesi yapıyorlar. Ürün ise benim aldığım fiyatıyla şu an arasında 2 katı fark var. Böyle bir durumda kupon vesaire verme veya ürünü tekrar kargolar mısınız diye sordum.

Kesinlik veremiyoruz dendi, hayatımda yaşadığım en saçma olayı yaşıyorum gerçekten. Bu nasıl bir politika ben anlamadım. Böylesine bir sorunu laptop gibi üründe yaşadığınızı düşününce, izledikleri yol çok amatörce gözüküyor.

Buna benzer bir sorun yaşayan varsa, en sonunda Trendyol'un izlediği çözümü anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol değil fakat Hepsiburada ile benzer bir sorun yaşamıştım. Aldığım ürünü değişim istediğim halde iade aldılar. Fiyatı 2 katı yükseldiği için tekrar sipariş vermedim. Destekle konuştum talep oluşturdular. Genel merkezden arayıp sadece o üründe kullanabileceğim bir kupon tanımlamışlardı hesabıma. Trendyol da belki böyle bir yol izler.

Geri
Yukarı