Trendyol'dan alınan laptop geri iade edilebilir mi?

Hakkınızı sonuna kadar arayabilirsiniz. Ellerinde iade reddetmek için geçerli kanıt yoksa kazanırsınız sorun yok hocam.

Sadece adaptör bir kere masadan düştü, çok dikkatli bakmadım belki onda çizik vardır.

@tempZ hocam cihaz eğer ki elime düzgün ulaşırsa tüketici hakem heyetine başvurmamaya karar verdim ama çizik ulaşırsa sonuna kadar hakkımı ararım.

Son düzenleme:
Siz bilirsiniz hocam, sonucu da iletirseniz neden reddetmişler anlamış oluruz.

Hocam ürün elime geri geldi detaylıca inceledim ve 1mm capında bir çizik vardı cihazın arkasında kameraya yansımayacak kadar küçük bir çizik. Fotoğraf çekince gözükmüyor öyle söyleyeyim.

Elime ilk geldiğinde öyle gelmiş bile olabilir cihaz o kadar fark edilmeyecek bir şey.

İade almamak için çizmedilerse (o kadar ileri gitmezler herhalde) haksız olduğumu görmüş oldum, sağlık olsun.

Son düzenleme:
Hocam ürün elime geri geldi detaylıca inceledim ve 1mm capında bir çizik vardı cihazın arkasında kameraya yansımayacak kadar küçük bir çizik. Fotoğraf çekince gözükmüyor öyle söyleyeyim.

Elime ilk geldiğinde öyle gelmiş bile olabilir cihaz o kadar fark edilmeyecek bir şey.

İade almamak için çizmedilerse (o kadar ileri gitmezler herhalde) haksız olduğumu görmüş oldum, sağlık olsun.

Cihaz HP vistus muydu hocam?

Sadece rekabetçi oyunlar oynayan birisi için çok fark etmez onu da belirteyim.

Ama grafikleri ile değil de sanat tasarımı olarak öne çıkan oyunlarda sinir bozuyor gerçekten.

Anladım hocam. Belirtmeniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı