Trendyol'dan iade ettiğim üründen para iadesi alamıyorum

557119

Centipat
Trendyol'dan techomen adlı satıcıdan bir saat aldım, almaz olaydım.
İade etmek için firmaya gönderdim, kullanıldı dedi halbuki hiç kullanmadım.
Sonra ürün size geri gönderilecek dedi gönderilmedi teknik servisten de iletişim sağlayamıyorum engellemiş.
Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

Sonra ürün size geri gönderilecek dedi gönderilmedi teknik servisten de iletişim sağlayamıyorum engellemiş.
THY'ne başvurun. Hırsızlık yapmışlar.

THY'ne başvurun. Hırsızlık yapmışlar.

THY'den de yanıt alamıyorum tam 20 gündür!

Trendyol'a bildirin.

Trendyol'a bildirdim talebi oluşturdular ama sıkıntı cevap vermiyorlar.

THY'den de yanıt alamıyorum tam 20 gündür!

Trendyol'a bildirdim talebi oluşturdular ama sıkıntı cevap vermiyorlar.

Trednyol cevap veriyor ama satıcı cevap vermiyor.

Hocam geçmiş olsun. Trendyol sahtekar ve umursamaz bir alışveriş sitesi.. Satıcısı bir çok kişiyi dolandırdığı halde ürün satmasına izin veriyor. Bir çok kez buna denk geldim. Ülkemiz de sağolsun bu gibi kuruluşların varlığını sürdürmelerinde sakınca görmüyor. Denetlenmiyor. Ben bir anakart aldım, hiç bir müdahalem olmadığı halde anakartın pinlerinde eğiklik vardı. Gönderdim kullanıcı hatası denildi, Hiç bir müdahalem dahi yok. Ama adamların kafası rahat, ülke bitik.

@Hamsung sağ olasın kardeşim, vallahi aynen senin dediklerine katılıyorum ve tüketici hakem Heyeti'de yanıt vermiyor.
Hocam ben anakart olayında müşteri hizmetleri ile görüşmedeyim; Dedim ki, bakın bu yaptığınız yanlış. Dolandırıyorsunuz beni göz göre göre... Gidip tüketici hakem heyetine başvurun dedi. Bunlar hep birbiri ile bağlantılı anlaşmalı sahtekarlar. Birbirlerine para yedirip her türlü pisliği yapıyorlar. Daha neler neler var da.. Burda anlatıp ban yemek istemiyorum. Umarım sorununuz çözülür. İşin peşini bırakmayın, sosyal medya üzerinden, şikayet sitelerinden sürekli durumu bildirmeye devam edin.

Hocam bazı yolları denediyseniz ve olmadıysa show haber gibi programlara başvurmayı denemenizi öneririm. Belki bu yoldan tazminat açıp para bile alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı