Trident A24 telefona root atmak

MehmetCanWT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Trident A24 adlı bir telefon aldım ve root atmak istiyorum. Büyük ihtimalle Google pixel altyapısı kullanıyor veya Google tam bilmiyorum fakat internette bu telefonla ilgili hiçbir Firmware bulamadım. Yardım edebilecek bir arkadaş var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210810-230607.png
    Screenshot_20210810-230607.png
    150 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabilsem öyle yapacağım ama bulamiyorum.
Daha çok yöntem var. Mesela MTK Easy Su. arm-v8, arm-v8a mediatek işlemcili telefonlara root erişimi verilebilir yani denemeye değer. Ve telefonunda mediatek işlemci kullanıyor. MTK Easy Su' yu resmi GitHub sitesinden indirin (en güncel sürüm 2.1.1). Cihazın bootloader kilidinin açık olduğundan emin ol. Sonra en güncel Magisk' i kur (v25.2) APK olarak. Bide Super Su yu (v2.82) Sonra... MTK Easy Su'yu aç. Ortadaki "Prefences" bölümünden eğer yazılım 64 bit ise "Run as 64 Bits" etkinleştirme. Sağ alttaki "#" butonuna bas. Bekle... Eğer herşey yolunda giderse ve onay alırsan cihazı yeniden başlat. UNUTMA! MTK Easy Su cihazam 21.4 ayarları uygulayacak. Ve güncellemeyle kalkışma.

Daha çok yöntem var. Mesela MTK Easy Su. arm-v8, arm-v8a mediatek işlemcili telefonlara root erişimi verilebilir yani denemeye değer. Ve telefonunda mediatek işlemci kullanıyor. MTK Easy Su' yu resmi GitHub sitesinden indirin (en güncel sürüm 2.1.1). Cihazın bootloader kilidinin açık olduğundan emin ol. Sonra en güncel Magisk' i kur (v25.2) APK olarak. Bide Super Su yu (v2.82) Sonra... MTK Easy Su'yu aç. Ortadaki "Prefences" bölümünden eğer yazılım 64 bit ise "Run as 64 Bits" etkinleştirme. Sağ alttaki "#" butonuna bas. Bekle... Eğer herşey yolunda giderse ve onay alırsan cihazı yeniden başlat. UNUTMA! MTK Easy Su cihazam 21.4 ayarları uygulayacak. Ve güncellemeyle kalkışma.
Pardon yanlış yazdım cihaz yazılımı 64 bit ise "Run as 64 Bits" etkinleştir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230121-165317.png
    Screenshot_20230121-165317.png
    78,1 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı