Trine 4 alınır mı?

Trine 3 biraz sıkıntılı bir oyundu, özellikle ilk iki oyunun nasıl çalıştığını biliyorsanız Trine 3'teki mekanikler biraz can sıkıyor. Ancak Trine 4'ü yaparken Frozenbyte üçüncü oyundan dersini almış ve ellerindeki başarılı "2.5D puzzle platformer" tarifini harika bir şekilde ortaya koymuşlar. İyi oynanış, yaratıcı puzzlelar, önceki oyunlara göre çok daha iyi çalışan bir combat ve iyi soundtrack. Üç kişi beraber bitirmiştik, öneririm.

Trine 3 biraz sıkıntılı bir oyundu, özellikle ilk iki oyunun nasıl çalıştığını biliyorsanız Trine 3'teki mekanikler biraz can sıkıyor. Ancak Trine 4'ü yaparken Frozenbyte üçüncü oyundan dersini almış ve ellerindeki başarılı "2.5D puzzle platformer" tarifini harika bir şekilde ortaya koymuşlar. İyi oynanış, yaratıcı puzzlelar, önceki oyunlara göre çok daha iyi çalışan bir combat ve iyi soundtrack. Üç kişi beraber bitirmiştik, öneririm.

Oynanış ilk iki oyun gibi yani? Eğer öyleyse hemen alayım. Hazır konu açılmışken, 5. oyunu tavsiye eder misin? Onu da almayı düşünüyorum eğer 4. oyunu bitirirsem diye.

Oynanış ilk iki oyun gibi yani? Eğer öyleyse hemen alayım.
İkinci oyunun iyileştirilmiş hali gibi düşünebilirsiniz.

Hazır konu açılmışken, 5. oyunu tavsiye eder misin? Onu da almayı düşünüyorum eğer 4. oyunu bitirirsem diye.
5. oyunu henüz oynamadım. Ancak izleyip gördüğüm kadarıyla aynı tarifi kullanıp daha iyi bir oyun pişirmişler gibi görünüyor. Önce Trine 4 oynayın, o sırada indirime girerse ucuza almış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı