Trojan.Malware.300983.Susgen dosyayı indirmek bilgisayara virüs bulaştırır mı?

Ben bir sorun görmedim yamada. Ancak siz her ihtimale karşı Anti-Virüs gözetimi altında kullanın yamayı.

Malwarebytes ile tarama yapıyorum hocam o nasıldır acaba.

Malwarebytes ile tarama yapıyorum hocam o nasıldır acaba.
Malwarebytes daha çok tarama amaçlı kullanılan bir yazılımdır. Tarama işlemi bittikten sonra silebilirsiniz. Gerçek zamanlı koruma için ESET veya BitDefender kullanabilirsiniz.(Sisteminiz güçlüyse BitDefender tavsiye ederim.)

Benim attığım linkteki yama için konuşuyorum:
-Konuda belirtilen YouTube linkindeki googledrive linkini indiriyorsun, indirdiğini klasöre çıkarıyorsun, çıkan klasörü oyunun kurulu olduğu klasöre taşıyorsun. Daha sonra Exe'ye tıklayıp kurulum yapıyorsun.

-Font hatası alacaksın font hatasını çözmek için ana konuda font hatası alanlar "yama. RAR" indirsin demiş. Bunu indirrip RAR'dan çıkar çıkanları yine oyunun klasörü içerisine at.

En son olarak oyunun kendi Exe'sinden çalıştır.

Güvenlik açısından sorunun olmasın yama sağlam millet Kaspersky ve maltebwares ile tarama yapmış VirusTotal sonucu yanlış söylüyor yama güvenli indirebilirsin.

Son düzenleme:
Malwarebytes daha çok tarama amaçlı kullanılan bir yazılımdır. Tarama işlemi bittikten sonra silebilirsiniz. Gerçek zamanlı koruma için ESET veya BitDefender kullanabilirsiniz.(sisteminiz güçlüyse BitDefender tavsiye ederim.)

Tamamdır hocam sağ olun.

@Curry niye bu kadar paranoyaksin. Goren de agent broker sanar mubarek.

Hocam bende bilmiyorum gercekten oyle bir şey var ama ne yapayım içim rahat etmiyor. :)
Bir de şey oldu Steam kendi kendine acılınca korktum arastırdım gunceleme gelmiştir diyorlar (baslagıcta kapalı)

Geri
Yukarı