TruckersMP'de ban için itiraz etmek mantıklı mı?

780009

Yoctopat
-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ban yedim. Sizce bu videolardan birine itiraz edebilir miyim? İlk videoda hatalı olduğumu düşünüyorum ama ikinci videoda adamın önündeyken tır motor arızası veriyordu. Sizce ne yapabilirim?

İkinci videoda motor arızanızın olduğuna sadece Kadir İnanır. TruckerMP oynamayan birisi olarak bence motor arızanız varsa bile verirsiniz sinyalinizi yavaşlayıp kenara geçersiniz.

İkinci videoda da bariz hatalısın adamın önüne bir anda geçilir mi öyle :D sonrasında tır motor arızası vermesi de umurlarında olmazdı zaten. Sinyal versen bile bir anda öyle geçemezsin dan diye.

İkinci videoda motor arızanızın olduğuna sadece Kadir İnanır. TruckerMP oynamayan birisi olarak bence motor arızanız varsa bile verirsiniz sinyalinizi yavaşlayıp kenara geçersiniz.
2.videoda bilerek yaptığın çok açık dostum.
Tam hatırlamıyorum fakat Basit Otomatik ile oynarsanız tır arıza verdiğinde motor freni devreye giriyor diye hatırlıyorum. Ayrıca, akü kapandığında stop lambaları da çalışmaz. O yüzden epey karmaşık bir durum.

Yine de hatalı sollamadan yine suçlu.

Sinyal vermememde haklısınız ama zaten ben orada yavaşlayıp kenara geçiyorum motor arızası olduğu için.
Tırınız sollama yapabilecek düzeyde değilse yapmazsınız, tırınızın problemlerinden siz sorumlusunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı