TT Meka G Unit incelemesi

Merhaba arkadaşlar, nihayetinde istediğim oyuncu klavyesini buldum. Şimdi sizlere bu klavyenin iyi ve kötü yönlerini söyleyeceğim. Ama ilk önce resimleri göstermek istiyorum. Ürünü sanal marketimden aldım. 2 iş günü içerisinde elime ulaştı.

DSCF2499 - Kopya.png

DSCF2500.png

Klavyenin iyi yönleri:
+ Tuşlara çok az dokunsanız bile hemen algılıyor.
+ Daha hızlı yazı yazmanıza yardımcı oluyor.
+ 12 adet makro tuşunun bulunması.
+ Cheery MX black switchler kullanılması.
+ Klavyenin üzerinde 2 adet USB 2.0 girişi var.
+ Klavyenin üzerinde ses portları yer almakta.
+ Klavye asla kaymıyor.
+ 7 adet multimedia tuşu FN tuşuna bağlı değil.
+ Klavyenin USB kablosunun uçları altın kaplama.

Klavyenin sevmediğim özellikleri:
- Alışmak çok zor.
- Klavyenin tamamı LED aydınlatmalı değil.
- Klavyenin makro tuşları sol tarafta olduğu için ESC tuşuna basacağınız zaman eliniz makro tuşlarına kayıyor.
- Hoparlör girişini klavyeye bağlamak zorundayım. Anakarta bağladığım zaman hoparlörden ses gelmiyor.
- Bileklik kısmı çok zor takılıyor. (Kırarım diye korkuyorum bu yüzden bileklik kısmını takmadım)

Klavye gece ışıklar kapalı iken çok güzel duruyor.

DSCF2494 - Kopya.png

Sonuç olarak bu benim ilk mekanik klavye deneyimim. Öncesinde Logitech K120 klavye kullanıyordum. Bir anda mekanik klavyeye geçince alışması çok zor oldu. Bu ürünü tavsiye ederim. Bu ürünü @FireStorm adlı arkadaşımızın önerisiyle aldım. Bu klavyeyi aldığıma hiç de pişman olmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hayırlı olsun :). Bileklik kısmının kırılacağından korkmuşsunuz ama kırılmıyor. Ben çok kez zorlu denemeler ile çıkartıp taktım. Şuana kadar bir sorun olmadı. Ayrıca kullanmadığınız iyi olmuş. Çünkü ilk başta elinizi kaydırıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı