TTnet abonelikten çıktıktan sonra telefonla rahatsız ediliyorum

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7-8 senelik aboneliğimizden geçen cuma çıkmış bulunmaktayız. Çıktıktan sonra Ttnet tacizleriyle karşı karşıya kaldık. Taciz diyorum çünkü gerçekten öyle. Cep ve ev telefonu sürekli aranıyor. Başlarda açmadık telefonları. Uymayalım dedik bunlara fakat olay gerçekte böyle değil. Bugün açtım telefonu ve hiçbir yanıt vermediler. 3 saniye sonra telefon kapandı kendiliğinden. Anladım ki bizi pişman etmeye çalışıyolar. Amaçları konuşmak falan değil. Telefonun başında birisi bile yok belki. Akıllarınca rahatsız edecekler. Benim tavsiyem, Uydunet varken Ttnet'e bulaşmayın. Pahalı tarifeler, berbat hizmet, insanlık dışı hareketler ... Birçok neden var Ttnet'i seçmemek için. Şehrinizde başka internet sağlayıcısı varsa onu seçin.

Hocam ben de TTNET'i bıraktım. 5 mart tarihinde ve iptal talebini açtığım gibi her gün her dakika her saniye TTNET ailemizdeki bütün numaraları aradı. İşte neden bırakıyorsunuz, şöyle tarifemiz var olmaz mı gibi konuşuyorlar hep. Ben de dedim ki : Sizin kadar insanın cebini soyan bir firma yok. Kadın 4-5 saniye sustu ve evet tamam diyip kapadı. Ttnet kadar rezil bir firma yok. Ttnet'e 110₺ verip 8Mbps hız alamıyordum. Ama uydunete 89₺ veriuorum 50Mbps'yi tam anlamıyla veriyor. Uydunetin tek eksiği verilen modemlerdeki Wi-Fi dandikliği onu da Router alarak ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı