TTNET Bağlantı Kopma Sorunu

muharremelkaztr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TTNET Kullanıcısıyım, yıllarca kullandım bundan 1 sene önce de aynı sorun vardı. Zorda olsa aylarca kaç kez arıza kaydı oluşturarak ne yaptıysak burnumuzdan getirerek çözdüler.
Ancak aynı sorunu birkaç aydır yine yaşamaktayım geçer dedim ama hala devam ediyor.
Sizce ne yapmalıyım, arıza kaydı oluştursalar da bir çözüm bulacaklarını sanmıyorum kasıtlı yapılmış da olabilir, olmayadabilir.
Nedeni ne olabilir 18.00'dan sonra başlıyor ve gece 2-3 gibi yoğun olmayan saatlerde bile aynı önerileriniz nedir arkadaşlar nere ne demeliyim?
Veya Turknet gibi başka bir internet sağlayıcısına mı geçmeliyim?

Hat değerleri
Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerleriniz fena değil, hem bina içinden hemde modemden hız ölçümü talep edin, bu sayede sorun modemden mi yoksa iç tesisattan mı veya TT'den mi kaynaklı rahatlıkla anlamış olursunuz.

Onun dışında aklınıza gelen her yere şikayet edin, bu kötü bir hizmet deneyimidir ve çözüm bulunmuyor ise sorumlusu firmadır.

Az evel aradım türk telekom'u kopma problemi ile ilgli olanları bir bayana anlattım karşıma müşteri temslcisi olarak o geldi ve gerçekten bu kadar bir ciddiyetsizlik yok arıza kaydo oluşturdu ve aynen sizin dediklerinizde ilettim hiç ilgilenmedi.
Ve çağrı sonunda upload hızım hakkında birkaç şey daha sordum sanırım sıkıldı ve yalandan sesinizi alamiyorum 4 5 kere dedi aniden bu cümleyi kurdu ve kapattı.
Bimerden başlayıp tüm heryere şikayette bulunacağım.
Gerekirse santrallerinin orada kamp kurucam.

Upload hızınla ilgili yazdıkların hariç diğer anlattıkların aynen başıma geldi ve defalarca aramama rağmen çözüme ulaşmadı. Bende artık pes ettim aramıyorum ayrıca şikayet etme seçeneğini ben de düşünüyorum.

Upload hızınla ilgili yazdıkların hariç diğer anlattıkların aynen başıma geldi ve defalarca aramama rağmen çözüme ulaşmadı. Bende artık pes ettim aramıyorum ayrıca şikayet etme seçeneğini ben de düşünüyorum.
Malesef hizmet kalitesi yok ben şikayetlerimi yapacağım.
Dediklerinizi yapacağım modem testi yapacağım oda olmazsa başka firmaya geçiş yapacağım.
Ancak kafamda şu var neden 18.00'dan sonra başlıyor modemden kaynaklı ise bir nedeni olmalı belirli saatlerden gitme sebebi ney acaba.
Arkadaşlar bugün teknik ekipler geldi içeri bire girmediler.
Sadece sorun yok tertemiz gözüküyor dediler. Bunun üzerinde bende dedim ki abi sorun saat 18.00 altıdan sonra başliyor ozaman yapacak birşeyimiz yok dediler.
Çekilip gittiler sorun öylecek kaldı.
Hemen TT müşteri hizmetlerini aradım bi adam geldi uzun uzun konustum sonunda hala diyor ki ücretli ekip çağıralım zati ücretli ekip çağırdılar birşeye yaramadı.
Erzurum İl Müdürlüğünü aradım onlarda cevap vermedi.
Pazartesi gidip şikayette bulunacağım son faturamı ödemeyeceğim ve hukuksal yoldan büyük ihtimalle hakkımızı arayacağım.
Eğer birimiz bunlara birşey demessek haram para ile ne yaparlarsa yapsınlar devam edecekler.

TTNET & TURKTELEKOM Pişmanlıktır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı