TTNET hız sorunu

Vaadedilen hızı yeterince kullanmıyorsun ama ücretini ödüyorsun. Benim başıma da gelmişti bir hafta boyunca. Bir hafta boyunca hızım çok yavaştı. Her şeyi yaptım yaptılar çözülmedi. En son dedim “eee vahiy gelmesini bekleyeceğiz” dedim. Beyfendi faturanızı düşürme talebinde bulunabilirsiniz dedi. O ay yarı yarıya az ödemiştim faturayı.
Ben 16 mbps lik paket kullanıyorum fakat hız 7 yi geçmiyor aradığımda santrale uzaklıktan dolayı olduğunu söylediler ücret indirimi istediğimde de bunu yapamayacaklarını söylediler ben nasıl o talepte bulunabilirim bilginiz varmı?

Bugün twitterdan ceo nun ümit önal ın twitter hesabının altına baya yorum yazınca çünkü bana yalan konuştular ben öyle yazınca son 10 dakikadır internetim ilk defa düzeldi.Kesin bilerek yapıyorlar hız düşürmeyi.Ben yine de garanti olsun diye servisi çağıracağım ama sorunu olan ne kadar yazılabilecek yer varsa yazsın şikayet etsin.
Bugün twitterdan ceo nun ümit önal ın twitter hesabının altına baya yorum yazınca çünkü bana yalan konuştular ben öyle yazınca son 10 dakikadır internetim ilk defa düzeldi.Kesin bilerek yapıyorlar hız düşürmeyi.Ben yine de garanti olsun diye servisi çağıracağım ama sorunu olan ne kadar yazılabilecek yer varsa yazsın şikayet etsin.
Düzelmemiş :) İki dakika rahat vermiyorlar ama olsun siz yine de yazın belki denk gelir yardım ederler.

Falçata ile slotlara uygun kanallar kazınırsa bence takılabilir.
Başlat/çalıştıra tıklıyoruz arama yerine CMD yazarak komut istemcisine ipconfig yazarak IPv4......:karşısındaki yazan IP adresini ve TCP/UDP 27015 27030 bunları not et.

Süperonline aradıktan sonra port açtırmak istedğini söyle ve bu bilgileri paylaş sorun çözülecek.
AMD için ısınma vs. öyle bir şey yok. Her işlemci enerji tüketir ve belli bir ısı açığa çıkar. Düzgün soğutunca 300W işlemci de soğur, düzgün soğutamayınca 50W işlemci de yanar.

Gelelim 9600KF sisteme. Bu işlemciyi H270'e takmak bence hakaret etmektir (zaten sanırım takılmıyor). 1000TL altına Z390 anakartlar mevcut. Eğer Intel dizmek istiyorsanız Z390 almanızı öneririm.

Bunun dışında size şiddetli önerim;

Canon g1400 işini görebilir tanklı yapıya sahip
Hocam yakınınızda kullanan varsa bile pinginiz atabiliyor.
Ben 16 mbps lik paket kullanıyorum fakat hız 7 yi geçmiyor aradığımda santrale uzaklıktan dolayı olduğunu söylediler ücret indirimi istediğimde de bunu yapamayacaklarını söylediler ben nasıl o talepte bulunabilirim bilginiz varmı?
Müşteri hizmetlerini arayıp talep edeceksin. Velevki etmiyor THH’ ne başvuracaksın. Adamlar ilk bağlatırken şu hıza kadar bu hıza kadar diye cak cak konuşuyorlar.

@Obirmamut Arada internetim düzelse bile twitch te eskiden sorunsuz bir şekilde 1080 p izlediğim yayınlar şimdi donuyor bunlar da ttnet ile ilgili mi? @Afkborn @CillianMurphy
Arkadaşlar servis geldi problem bende değilmiş.Dışarda ki dolaptaymış yani en azından şu an çözüldü.Siz de bir sorun olduğunda bakın sizde bir sıkıntı yoksa kesin onlardandır.
VE AYRICA TTNET ALMAYIN ALDIRTMAYIN.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı