TTNet hız sorununuz için gelecek ayı bekle dedi mi sizlere?

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Hızım daha ay ortasında yavaşladı, AKK aştığınız için sorunu çözemeyiz gelecek ayı bekleyin dediler bana, düzelmezse tekrar arayın dediler bu ne demek şimdi?

AKK aştıysanız yapacak bir şey yok. 1 hafta öncesine kadar benimde internet bağlantım durduk yere web sayfalarına girmiyordu aradım anında çözdüler. 2 aydır TTNET kullanıyorum o kadar kötüledikleri gibi değil gerçekten yardımcı oluyorlar.

Neden AKK aşınca yapacak bir şey yok işte onu diyorum ben.
İndirme hızım 1.28Mbps, yükleme hızı 0.05Mbps. AKK ile hızın neden ve ne kadar düştüğünü biliyoruz sonuç aşağıda.

3771688987.png

Berkan AKK denilen şeyden zaten haberdardır. Öyle değil mi?
@Silinen üye Acaba kullanmadığınız halde mi kotanızın dolduğunu düşünüyorsunuz.
Eğer indirme yaptıysanız AKK devreye girer ve hızınjızı düşürür, ay sonunu beklemekten başka yani kotaların ve hızların sıfırlanamsından başka çareniz kalmaz.

Neden AKK aşınca yapacak bir şey yok işte onu diyorum ben.
İndirme hızım 1.28Mbps, yükleme hızı 0.05Mbps. AKK ile hızın neden ve ne kadar düştüğünü biliyoruz sonuç aşağıda.

3771688987.png
Yetkililere bahsettiniz mi? 3 MBPS yerine 1MBPS hıza düştü dediniz mi?

:vaybe:
AKK'yi ilk haftadan zaten dolduruyorum, 50GB kotası var paketimizin.
AKK'yi aşınca hızım 3Mbps oluyor onu da biliyorum.

Arıza çözümü için neden gelecek ayı bekliyorum onu bilmiyorum.

Evet her şeyi anlattım, arızanın başladığı iki gün önce yağan yağmuru falan detaylıca anlattım.

TTNet'in destek işlemleri çok yavaş ve sancılı, ayrıca derdini oradaki insanlara anlatmak da büyük problem. Kafasına göre inat etmiş de olabilir yani, hızın olması gerekenden daha düşük olduğunu anlamayarak. Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra tekrar arayıp başka bir operatör ile görüşmeyi denediniz mi ?

Ben o sorunları yaşamak için D-Smart a ayda 73TL ödüyorum Super Online alıcam sözleşme dolunca 09.03.2015 tarihinde 25 mb/ps ayda 60 tl

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı