TTNET Kaç GB Download Ettiğimi Nasıl Öğrenirim ?

Lannister

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
AKK'yi aştım ve hızım 3.50 MB'ye düştü. Kotayı aştığıma. Müşteri hizmetlerini arayacaktım da elimde somut bir kanıt olsun istedim. Kaç GB download ettiğimi nasıl öğrenirim? İSS adı TTNET.

Sorun çıkmaz. TTNet'e üye olmak için mecburi olarak doldurulması gerekiyor. Almadan işlem yapamıyorsunuz sitede.

TTNET'in sitesinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak öğrenebilirsiniz.
Bilgisayarınıza program kurup ay başında sıfırlayarak da öğrenebilirsiniz ama bu ay ve öncesini öğrenmek için TTNET internet sitesini tavsiye ederim.
Programlar yavaşlatır.

Az önce bana TTNET tek şifre kullanıcı adı şifre verdi. Kota sorgulamaya girdiğimde
Bu hizmetten sadece TTNET ADSL müşterileri faydalanabilmektedir. İşleminize devam etmek istiyorsanız lütfen ‘Üyelik Bilgilerim’den ADSL Kullanıcı Adı ve Şifrenizi güncelleyin. TTNET ADSL Kullanıcı bilgileriniz ile ilgili destek almak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bu sorun çıkıyor.

@Enes Doğan

Dediğin sitede kullanıcı adı şifre soruyor ne yazacağım oraya?

Tekrar ara verdiğiniz bilgiler yanlış diye söyle.
Kota sorgulamak için kullanıcı adımı ve şifremi öğrenmek istiyorum diye belirt. Büyük ihtimalle sana modemin arayüzüne girmek için olan bilgileri verdiler.

Mutlu son. :)

FAxp7BW.png

TC kimlik no ile etkinleştirip sorunu çözdüm. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı