TTNET Kota aşılmadığı halde hız düşmesi

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce hızım düştü. Hizmet servisini aradım kotayı aşmışsın dediler. Ama ben 25 en fazla 30 GB indirdim yani kotamı da kontrol edemiyorum edeceğim fakat üye olmakta sorun yaşıyorum. Neyse arkadaşlar acaba sadece indirmeden mi kota aşılır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnterneti sizden başka birisi kullanmıyorsa eğer; bir torrent indirmeye başlayıp sonra iptal ettiyseniz ve tekrar başlattıysanız, 4K veya 2K videoları uzun uzun izlediyseniz aşmış olabilirsiniz.
İnternet şahsınıza ait ise Ttnet Tekşifre oluşturup internetten download-upload verilerinizi görebilirsiniz.
İnterneti başka birinin kullanmadığına emin olduğunuz halde şifrenizi başka birisi öğrenmiş olabilir. Modem arayüzünüze giriş yapıp yabancı Mac adreslerini engelleyebilirsiniz. Böylece internetten sizden başka kimse yararlanamaz. Bunu yaptıktan sonra şifrenizi de değiştirin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı