TTNET Playstore rezilliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Birkay Levent

Hectopat
Arkadaşlar dün GTA Complete edition aldım bir türlü inmiyor, Download Manager bilgisayarı uyku moduna falan çektiğimde kayboluyor, partla yüklesem diyelim çok uzun sürüyor ben bu oyunu nasıl indireceğim 28GB? Steam kodu verselerdi ne güzel inerdi...

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de sen almadan bilmiyor muydun, Steam keyi vermediğini ? Torrent ile indirebilirsin. İndirmenin sürekli devam edebilmesi için bilgisayarın uyku moduna geçişini kapatmalısın.

Zaten programı kurunca indirmeleri kendisi devralıyor.

Olmazsa bile indirme linkine sağ tıklayıp, "Download with IDM" seçeneği ile indirirsiniz.

İyi de sen almadan bilmiyor muydun, Steam keyi vermediğini ? Torrent ile indirebilirsin. İndirmenin sürekli devam edebilmesi için bilgisayarın uyku moduna geçişini kapatmalısın.
Torrent ile nasıl indireceğim oyun orjinal key'i indirdikten sonra yazarsam kabul olur mu ? @TC Alperen Şahin

İndireceğin partın üzerine gel, sağ tık yap, bağlantı adresini kopyala de, IDM'yi aç en başta "URL Ekle" var oraya gir, indirmeyi başlat.
Playstore'un indirme yöneticisi berbat çok yavaş indiriyor.

Torrent ile indirme buradan daha hızlı iniyor emin ol 12 dakika sonra bitiyor benim indirme.

1 part yaklaşık 35 dakikada iniyor.

İndireceğin partın üzerine gel, sağ tık yap, bağlantı adresini kopyala de, IDM'yi aç en başta "URL Ekle" var oraya gir, indirmeyi başlat.
Playstore'un indirme yöneticisi berbat çok yavaş indiriyor.

Torrent ile indirme buradan daha hızlı iniyor emin ol 12 dakika sonra bitiyor benim indirme.

1 part yaklaşık 35 dakikada iniyor.
Berkan kardeşim torrent ile indireyim diyorum torrent ile indirince keyi kullanabilir miyim, multiplayer oynayabilir miyim ?

Hızlı indirmek varken torrent kullanma bence.
Soruna gelecek olursak bilmiyorum, resmi dosyayı indirmek en doğrusu.

Hatırlarsan sen aldıktan sonra ben aldım, dün iki part indirdim şimdi bitmek üzere. Dediğim gibi indir.

Hızlı indirmek varken torrent kullanma bence.
Soruna gelecek olursak bilmiyorum, resmi dosyayı indirmek en doğrusu.

Hatırlarsan sen aldıktan sonra ben aldım, dün iki part indirdim şimdi bitmek üzere. Dediğim gibi indir.
Teşekkürler kardeşim tamam en iyisi IDM ile partları indirmek sonucunda oyunumu oynayacağım nasıl olsa sabırlı olmak lazım teşekkürler herkese konu kilit olabilir. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı