Diğer TÜBİTAK bilim dergileri yıllık abonelik fırsatları

Bilim, teknoloji kitabında dinin ne işi var ki?
Bir de bu 1.5k bazı dergiler niye öyle?
Yurtdışı aboneliği onlar.

Konunun açıldığı günden beri sürekli olarak deniyorum ama asla sepet kısmına giriş yapamıyorum. Dolayısıyla ödeme de yapamıyorum. Her şeyin çok hızlı çalışıp sepet kısmının çalışmaması çok garip.

Yurt dışı aboneliği onlar.

Konunun açıldığı günden beri sürekli olarak deniyorum ama asla sepet kısmına giriş yapamıyorum. Dolayısıyla ödeme de yapamıyorum. Her şeyin çok hızlı çalışıp sepet kısmının çalışmaması çok garip.

Başka tarayıcıdan veya gizli sekmeden deneyin. Biraz zor ama oluyor hocam :D
Çerezleri temizlemek de işe yarayabilir hata alıyorsanız

Yurtdışı aboneliği onlar.

Arkadaşlar Bilim Teknik dergisinin PDF versiyonunu iki yıllık almaya çalışıyordum ancak site bu siparişi işlerken bozuluyor. 1 yıllık olanı almak istediğinizde sorun çıkmıyor.

Teşekkürler. Bu konu bana bu ay 2 yıllık aboneliğimin dolacağını hatırlattı . Meraklı Minik çok güzel gerçekten. Diğer dergileri bilemiyorum. Hemen gidip yenileyeyim.

Bugün ilk dergilerim ulaştı, burada yazan kargo parasını yirmi dört'le çarpsak adamlar zararda resmen, çok karlı bir abonelik oldu😍

Dosya Ekleri

• IMG_6757.jpeg
    IMG_6757.jpeg
    296,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 7E5F1F76-9675-49DB-87F3-556AB6233D98.jpeg
    7E5F1F76-9675-49DB-87F3-556AB6233D98.jpeg
    74,4 KB · Görüntüleme: 105

Yeni konular

Geri
Yukarı